in

Yangında Evini Kaybeden İbrahim Tatlıses Hakkında Çıkan Haberlere Ateş Püskürdü: ”Bu mudur Gazetecilik”

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen isimlerden biri. Geçtiğimiz haftalarda İzmir Narlıdere ilçesinde bulunan Folkart sitesinde büyük bir yangın çıkmış ve bu sitede sanatçının da evi olduğu öğrenilmişti. Yangından …

Yangında Evini Kaybeden İbrahim Tatlıses Hakkında Çıkan Haberlere Ateş Püskürdü: ”Bu mudur Gazetecilik”

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen isimlerden biri. Geçtiğimiz haftalarda İzmir Narlıdere ilçesinde bulunan Folkart sitesinde büyük bir yangın çıkmış ve bu sitede sanatçının da evi olduğu öğrenilmişti. Yangından sonra açıklama yapan İbrahim Tatlıses, şimdi de hakkında çıkar haberlere sinirlendi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan sanatçı ”Tatlıses’e arkadaşı sahip çıktı” şeklindeki haberlere ateş püskürdü.

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, özel hayatı ve açıklamalarıyla sık sık gündemde olan isimlerden biri.

AK Parti milletvekilliği aday listesine 5.kez alınmayan Tatlıses, geçtiğimiz haftalarda yangın haberiyle çok konuşuldu.

Hatırlarsınız yakın zamanda İzmir’in lüks sitelerinden olan Folkart’ta büyük bir yangın çıkmıştı. Tatlıses’in de bu sitede evi olduğu öğrenilmişti.

Bu yangından sonra, Tatlıses sosyal medya hesabından ”İki gün önce geliyordum İzmir’e uçaklarda yer yok diye gelemedim” açıklamasını yaparak herkese geçmiş olsun dilemişti.

Geçtiğimiz günlerde ise Twitter hesabından ”Süleyman diye bir dostumuz var sağ olsun, İzmir’de 10 dönüm üzerine kurulu malikanesini bize tahsis etti. Var olasın.” diye bir paylaşımda bulundu.

Ünlü isim, bu paylaşımını ”Tatlıses’e arkadaşı sahip çıktı” diye haber yapanlara sosyal medyadan ateş püskürdü.

Tatlıses, bu haberlere ”Benim attığım tweet ile senin yaptığın haber ne alaka bu mudur gazetecilik! Ben yurt dışında değil, İstanbul’daydım yazdığım tweet de var zaten.” diyerek tepki gösterdi.

İşte o paylaşım👇

What do you think?

Kıvanç Tatlıtuğ’un Eşi Başak Dizer Yaptığı Sosyal Medya Paylaşımıyla Eşine İlan-ı Aşk Etti

Gökhan Çıra, evlilik kararı aldığı sevgilisine 14 milyon TL değerinde araba hediye etti