in

Kıvanç Tatlıtuğ’un Eşi Başak Dizer Yaptığı Sosyal Medya Paylaşımıyla Eşine İlan-ı Aşk Etti

Son dönemlerde Aile dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya’yla olan uyumu ile dillerden düşmüyordu. Bu uyum, öylesine güçlüydü ki akıllara her defasında Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer geliyordu. Hatta ikilinin evliliklerinde kriz çıktığı …

Kıvanç Tatlıtuğ’un Eşi Başak Dizer Yaptığı Sosyal Medya Paylaşımıyla Eşine İlan-ı Aşk Etti

Son dönemlerde Aile dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya’yla olan uyumu ile dillerden düşmüyordu. Bu uyum, öylesine güçlüydü ki akıllara her defasında Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer geliyordu. Hatta ikilinin evliliklerinde kriz çıktığı iddiaları da magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Şimdi ise bu iddiaların ardından Başak Dizer, yaptığı sosyal medya paylaşımıyla eşine ilan-ı aşk etti. İşte ayrıntılar 👇

Uzun zamandır televizyon ekranlarında göremediğimiz Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya, yakın zamanda Aile dizisi ile izleyici ile buluştu biliyorsunuz ki.

Projenin duyurulduğu ilk andan beri gündemde yerini korumaya devam eden dizi konuşulduğu kadar, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın birbirleriyle olan uyumu da dikkat çekti.

Bu ikilinin uyumu dizinin yayınlandığı ilk günden itibaren sosyal medyada sıkça tartışıldı.

Tabii bu ikili konuşulduğu zamanlarda akıllara Kıvanç Tatlıtuğ’un güzeller güzeli eşi Başak Dizer’de geliyordu.

Öyle ki Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın dizideki öpüşme sahnesinin 2016 yılından beri mutlu bir evlilik süren Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti arasında bir krize yol açtığı iddia edilmişti.

Şimdi ise sosyal medyada son derece aktif bir şekilde yer alan Başak Dizer, eşi Kıvanç Tatlıtuğ’un bir fotoğraflarını paylaştı ve daha sonrasında “Eşini nasıl seçmelisin?” başlıklı bir video yayımladı.

Ünlü stilist Dizer, eşi Tatlıtuğ’u etiketleyerek “Savaşa da giderim net” diyerek eşine ilan-ı aşk etti.

Dizer’in paylaştığı videoda “Eşini nasıl seçmelisin?” sorusuna, “Diyor ki onunla savaşa bile gidebileceğin birini seçmelisin. İlişkiler bir takım oyunu. Şimdi sen bile bile zayıf takım arkadaşı ister misin?” cevabı veriliyordu.

What do you think?

Pucca, 3. kattan düşen oğlunun sağlığıyla ilgili güzel haberi verdi: Eve geldiği gibi ayaklandı

Yangında Evini Kaybeden İbrahim Tatlıses Hakkında Çıkan Haberlere Ateş Püskürdü: ”Bu mudur Gazetecilik”