içinde

Pınar Deniz’in Küvetli Paylaşımı Sosyal medyanın gündemine oturdu

İzlenme rekorları kıran Yargı’nın kadın yıldızı Pınar Deniz, magazin dünyasının gözbebeği haline geldi adeta.

Pınar Deniz’in Küvetli Paylaşımı Sosyal medyanın gündemine oturdu

İzlenme rekorları kıran Yargı’nın kadın yıldızı Pınar Deniz, magazin dünyasının gözbebeği haline geldi adeta. Ekranlarda görmekten oldukça hoşnut olduğumuz güzel oyuncun hayatı, açıklamaları, sosyal medya paylaşımları kısacası her şeyi büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Pınar Deniz’in Instagram hesabından paylaştığı bir kare sosyal medyanın gündemine oturdu.

Pınar Deniz özellikle son dönemlerin en dikkat çeken isimlerinden bir tanesi oldu. Yer aldığı yapımlarla sıkça adıdan söz ettiren başarılı oyuncu özel hayatıyla da gündeme geliyor.

Şu sıralar Kaan Urgancıoğlu ile başrollerini paylaştığı Yargı adlı yapımda rol alan Deniz, izleyenlerden tam almaya devam ediyor. ”Avukat Ceylin” e hayat veren Pınar Deniz’in oyunculuğu da oldukça etkileyici bulunuyor.

Rol aldığı her yapımda dikkatleri üzerine çeken güzel oyunucu yer aldığı projeleri de birkaç adım öne çıkarıyor.

Başarıları kadar güzelliğiyle de insanları kendine hayran bırakan Pınar Deniz bu aralar aşk hayatıyla gündeme geliyor. Kaan Yıldırım ile aşk yaşıyor güzel oyuncu biliyorsunuz ki…

Az önce de dediğimiz gibi Pınar Deniz’in güzelliği malumunuz… Oldukça iyi bir fiziğe sahip olan Deniz’in spora bir hayli önem veriyor.

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla ilgiyi üzerine çeken başarılı oyuncunun takipçileriyle paylaştığı son fotoğraf kısa sürede gündem oldu.

Küvetin kenarında poz veren Pınar Deniz’in bu paylaşımı sosyal medyayı hareketlendirdi diyebiliriz. Bikinisi ve kadehi ile kamera karşısına geçen Deniz’in belirgin bir şekilde görünen karın kasları ise bize sporun önemini bir kez daha hatırlattı.

Pınar Deniz paylaşımında yazar John Berger’in ”A’dan X’e” adlı kitabının adına yer vermiş. Güzel oyuncu için vazgeçilmez kitaplardan biri belli ki…

Kısa bir sürede 126 binden fazla beğeni alan paylaşıma bir o kadar fazla sayıda yorum yapıldı. Kimleri Deniz’in paylaşımını ne kadar beğendiklerini söylerken kimisi de ”Gerek var mıydı?” gibi yorumlarda bulundu.

Gelin görelim kimler neler söylemiş…

👇👇

👇👇

👇👇

👇👇

👇👇

👇👇

👇👇

👇👇

👇👇

👇👇

👇👇

👇👇

Siz Pınar Deniz’in bu paylaşımı hakkında neler düşünüyorsunuz?

Yorumlarınız?

Ne düşünüyorsun?

Evlilik Kararı Aldığı İddia Edilen Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın’ın İlişkileri Nasıl Başladı?

Baktıkça Ne Çabuk Büyüdük Diyeceğiniz Eski YouTube Dostlukları