içinde

Evlilik Kararı Aldığı İddia Edilen Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın’ın İlişkileri Nasıl Başladı?

Oyunculuğa başladığı ilk günden beri genç kızların sevgilisi olan Çağatay Ulusoy, başarılı kariyerinin yanı sıra aşk hayatıyla da basında yer alıyor.

Evlilik Kararı Aldığı İddia Edilen Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın’ın İlişkileri Nasıl Başladı?

Oyunculuğa başladığı ilk günden beri genç kızların sevgilisi olan Çağatay Ulusoy, başarılı kariyerinin yanı sıra aşk hayatıyla da basında yer alıyor. Adı sık sık farklı isimlerle anılan Ulusoy, gönlünü dizi setinde tanıştığı meslektaşı Duygu Sarışın’a kaptırdı ve şimdilerde ikilinin evlilik hazırlıkları yaptığı konuşuluyor. Gelin, uzun süredir devam eden bu ilişkiyi mercek altına alalım.

Her şey “İçerde” dizisinin setinde başladı.

Çağatay Ulusoy, büyük ses getiren Medcezir dizisi sona erdikten sonra başrol oyuncusu olarak İçerde dizisinin kadrosuna dahil oldu. Bu dizide Sarp Yılmaz adlı bir karaktere hayat veriyordu ve aynı dizide Sema komiseri canlandıran Duygu Sarışın da bulunuyordu. Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy, yoğun geçen set günlerinde tanışarak arkadaş oldular ve bu arkadaşlık kısa sürede aşka dönüştü.

İlişkilerini göz önünde yaşamayı sevmiyorlar.

Beş yıldan fazla süredir aşk yaşayan Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın, ilişkileriyle göz önünde olmayı pek sevmiyor. İkilinin bu tutumu, ilişkilerinin başlarında da aynıydı ve bu yüzden magazin tarafından görüntülenene kadar ilişkileri açığa çıkmamıştı. Sonrasındaysa bu haber tabii ki herkesi şaşırttı.

İkilinin birçok kez ayrıldıkları iddia edildi.

Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın, ilişkileri süresince basın gündeminde pek yer almadı ancak ikili hakkında birçok kez ayrılık haberi çıktı. Bu iddialar hakkında da açıklama yapmamayı tercih eden çift, sadece magazin tarafından görüntülendiklerinde ilişkilerinin çok iyi gittiğini ve her şeyin yolunda olduğunu belirtmişti. Çağatay Ulusoy, iddiaların çok arttığı bir dönemde güzel giden ilişkisiyle ilgili çıkan ayrılık ve devamında gelen aldatma haberlerine sitem etmişti. Duygu Sarışın, Çağatay Ulusoy’la olan birlikteliğiyle ilgili gazetecilere samimi bir serzenişte bulunurken ‘Biz üç dört kere ayrılıp barışacak tiplerden değiliz. Her ilişkide tartışmalar olur.’ dedi.

Zaman zaman davetlerde ve çıktıkları tatillerde boy gösteriyorlar.

Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın, sık sık beraber vakit geçirse de basına karşı dikkatli oldukları için kameraların odağında olmuyorlar. En son bir düğünde görülen ikili, onun öncesinde de meslektaşları Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni doğan oğlu Kurt Efe’yi ziyaret etmişti. Geçtiğimiz aylarda da çıktıkları tatilde görüntülenen çift, doludizgin devam eden aşklarını bu sayede gözler önüne serdi.

Bir dönem Duygu Sarışın’ın evlilik istediği fakat Çağatay Ulusoy’un konuya sıcak bakmadığı konuşulmuştu.

Magazin muhabirlerinin aşk sorularından kaçan çift için dönem dönem kafaları karıştıran haberler çıkıyor. Bunlardan biri de ikilinin uzun yıllardır devam eden ilişkilerine rağmen evlenmemeleriyle ilgiliydi. İddiaya göre Duygu Sarışın evlenmek ve anne olmak istiyordu. Fakat Çağatay Ulusoy evlenmeye yanaşmıyordu. İddiaların artması üzerine Duygu Sarışın: ‘Öyle bir şey yok, bu konulara girmeyelim.’ şeklinde bir açıklama yaparak konuyla ilgili haberleri yalanlamıştı. Yine de bazıları bu iddiaları sürdürmeye devam etti tabii.

Ünlü çift, ilişkilerinin üçüncü yılında aynı evi paylaşma kararı aldı.

Popüler çift, aşklarını gözlerden uzak yaşamayı tercih etse de basının yoğun ilgisi sebebiyle çoğu zaman bundan kaçamıyor. 2016 yılında başlayan ilişkilerinin üçüncü yılında aynı evde yaşamayı tercih ettiler ve kendilerine göre bir düzen kurdular. Bu adımla beraber ikilinin ilişkisi ciddi bir boyuta ulaştı.

Sürpriz! Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın evlilik hazırlıklarına başladı.

Aynı evi paylaşmalarının ardından evlenmeleri dört gözle beklenen çiftten müjdeli haber geldi. İddiaya göre Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın, önümüzdeki yaz için evlilik kararı aldı. Bu kararın ardından yeni bir eve taşınmak için hazırlık yapan ikili, mobilya bakmaya da başladı. İlişkilerinin altıncı yılını evlilikle taçlandırma kararı alan Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın’ın nasıl bir düğün planladığı ise henüz bilinmiyor. Ama dillere destan bir düğün olacağını tahmin edebiliyoruz! Güzel çifte bir ömür boyu mutluluk ve huzur diliyor, aşklarının sonsuza kadar devam etmesini umuyoruz.

Ne düşünüyorsun?

Mehmet Ali Erbil’in Kadıköy’ün Ortasında Yalın Ayak İmgelerinin Sebebi Ortaya Çıktı

Pınar Deniz’in Küvetli Paylaşımı Sosyal medyanın gündemine oturdu