in

Oyuncu Sibel Gökçe’den korkunç itiraf: 8 yaşında babamın arkadaşı tarafından cinsel istismara uğradım

Sibel Gökçe, 8 yaşında babasının en yakın arkadaşı tarafından cinsel istismara uğradığını itiraf etti.

Oyuncu Sibel Gökçe’den korkunç itiraf: 8 yaşında babamın arkadaşı tarafından cinsel istismara uğradım

Bir YouTube kanalında yayınlanan programa konuk olan oyuncu ve dansçı Sibel Gökçe, 8 yaşında babasının en yakın arkadaşı tarafından cinsel istismara uğradığını itiraf etti. Çocukken yaşadıklarından dolayı cinsellikte sorunlar yaşadığını söyleyen Gökçe, “Sorunları çözmek için destek aldım” dedi.

Babasının en yakın arkadaşı tarafından 8 yaşındayken yaşadığı cinsel istismarı anlatan Gökçe, sokaklarda yaşadıklarından ve cinsellikle ilgili sıkıntılarından da bahsetti.

“BABAM ÖLDÜKTEN SONRA KENDİMİ SOKAKLARA ATTIM”

“HEM KÖPEĞİMİN HEM DE KENDİ CANIMA KIYMAK İSTEDİM”

“Hiç intihar etmeyi düşündün mü? sorusuna cevap veren Sibel Gökçe, sözlerine şöyle devam etti: “İntihar etmeyi düşündüm. Engelli bir köpeğim vardı. İntihar etmek ve gitmek istedim. Köpeğim ortada kalmasın diye ikimizin hayatını sonlandırmayı düşündüm. Sonra arkadaşımı kaybettim. Köpeğimi kaybetmek çok ağır geldi. Anne ve babamı sevemedim ama köpeğimi çok sevdim, onu unutamıyorum. Köpeğimin ölümü bana çok ağır geldi.”

“8 YAŞINDAYKEN BABAMIN ARKADAŞI TARAFINDAN İSTİSMAR EDİLDİM”

Sokakta yaşadığı zor günleri de anlatan ünlü isim, “Sokakta çok şey yaşadım. Sokaklarda uyuduğum günler oldu. Elimdeki paraya harcadıktan sonra dans etmeyi bilmeden dansözlük yapmaya başladım. Bir kadınla tanıştım o beni bu mesleğe aldı. Onun ekibinde dans etmeye başladı. Çocukluğumdan beri çok cinsel istismara uğradım. 8 yaşındayken babamın yakın arkadaşı tarafından cinsel istismara uğradım. Bunu herkes yaşıyor” ifadelerini kullandı.

“CİNSELLİKLE İLGİLİ SIKINTILARIM VAR”

Cinsellikle ilgili sorunlar yaşadığını belirten Gökçe, sözlerini şöyle tamamladı: “Yaşadıklarımdan dolayı cinsellikle ilgili bazı şeylerden nefret etmeye başladım. Cinsellikle alakalı sıkıntılarım var. Bu sorunu sorguladığımda altından 8 yaşında yaşadığım istismar çıkıyor. Dokunmak da bir istismardır. İlk sağlıklı cinsel ilişkimi 19 yaşında yaşadım. 20’li yaşların sonunda da bu konuyla ilgili destek aldım.”

What do you think?

Recep İvedik 7’nin merakla beklenen fragmanı yayınlandı

İstinaf Mahkemesi Kararını Verdi: Cem Yılmaz’ın Ahu Yağtu’ya Ödeyeceği Nafakada İndirim İsteği Reddedildi