in

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’le İlgili Çarpıcı Açıklamalarda Bulunan Onur Akay, Darp Edildiğini İddia Etti!

Magazinin tanınan yazarlarından olan Onur Akay, son günlerde gündemden düşmüyor. Akay, Kadir Doğulu’nun Neslihan Atagül’ü aldattığı iddialarının ardından Söylemezsem Olmaz programına katılmış ve çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Dikkat çeken …

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’le İlgili Çarpıcı Açıklamalarda Bulunan Onur Akay, Darp Edildiğini İddia Etti!

Magazinin tanınan yazarlarından olan Onur Akay, son günlerde gündemden düşmüyor. Akay, Kadir Doğulu’nun Neslihan Atagül’ü aldattığı iddialarının ardından Söylemezsem Olmaz programına katılmış ve çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Dikkat çeken yorumlarda bulunan Onur Akay, Kadir Doğulu’nun hayranları tarafından darp edildiğini iddia etti.

Aldatma iddialarıyla gündeme gelen Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çift, son günlerde gündemden düşmüyor.

Hatırlarsınız geçtiğimiz haftalarda Kadir Doğulu’nun, Alaçatı’daki bir mekanda birkaç kadınla oldukça samimi görüntüleri ortaya çıkmıştı.

Bu görüntülerin ardından o sırada mekanda olan pek çok kişi de aldatma iddialarını destekleyen açıklamalarda bulunmuştu.

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına daha önceden Kadir Doğulu ile Serra Arıtürk’ün ilişkisi olduğunu söyleyen Onur Akay katıldı.

Programda Kadir Doğulu’nun başka bir kadınla imam nikahı kıydığını ve birçok şeyi söyleyen Akay, oyuncunun hayranları tarafından darp edildiğini iddia etti.

Ünlü isim, geçtiğimiz günlerde Balıkesir’in Akçay ilçesinde sahilde otururken yanına motorla yaklaşan iki kadının ”Kadir Doğulu ile ilgili bir daha konuşursan bacaklarını kırarız.’ dediğini söyledi.

Onur Akay ”Bir tanesi kolumu bileğimden tutarak büktü. Diğeri de önce bacağımı tekmeledi sonra yüzümü yumrukladı. Yumruklar o kadar sertti ki, burnum kanamaya başladı. Daha sonra da sağ yan üst dişimin kırıldığını fark ettim. Erkek kıyafetinde erkek gibi dövüşen iki kadındı.” diyerek yaşadıklarını anlattı.

Bu iddialardan sonra ”Ben gazeteci değilim sadece yazarlık yapıyorum. Gazetecilik ve yazarlık çok onurlu bir meslektir. Bir gazeteci veya yazar, işini vicdanlı ve dürüst yaparsa halkın sesi olur. Günümüzde artık gazeteci veya yazar öldürülmüyor ve bu çok sevindirici ama hala haberleri yüzünden darp edilen meslektaşlarımız var. ” dedi.

Devamında ” Ayrıca önemli araştırmalarım ve kaynaklarım olmadan bugüne kadar hiçbir yazıyı da kaleme almadım. Bacaklarımı da kırsanız yazmaya devam edeceğim’ diye belirtti.

What do you think?

İcralık Oldu: Sosyetenin Milyarder Güzeli Süreyya Yalçın Miras Davasıyla Gündemde!

Keanu Reeves’in Evine ‘Kayıp Kadın’ Baskını