in

Günlük Burç Yorumuna Göre 3 Mayıs Çarşamba Günün Nasıl Geçecek?

3 Mayıs Çarşamba gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 3 Mayıs Çarşamba günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun …

3 Mayıs Çarşamba gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 3 Mayıs Çarşamba günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun yorumları…

Sevgili Koç ve Koç Yükselenler;

Sevgili Koç, bugün ilişkilerin ve ortaklıkların senin için ön planda olacaktır. Sabah saatlerinde, aşk hayatınla ilgili birtakım gündemlerin olabilir. Günün ilk yarısında ise sakin etkiler varken, günün ikinci yarısında daha hareketli etkilerin olabilir. Akşam saatlerinde bedensel hassasiyetlerin, ilişkinle ilgili birtakım streslerin ya da enerji düşüklüğün olabilir. Aynı zamanda aile bireyleriyle görüşmelerin, gayrimenkul konularınla ilgili gündemlerin de olabilir. Fevri çıkışlara ve sakarlıklara dikkat etmende de fayda var. Sevgiyle kal.

Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Sevgili Boğa, bugün odağında sağlığın, işin ve evcil hayvanların yer alacaktır. Sabah saatlerinde, aile içinden bir kadınla görüşebilir veya haberleşebilirsin. Günün ilk yarısında ise sakin etkiler varken, günün ikinci yarısında daha hareketli etkilerin olabilir. Akşam saatlerinde kendi sağlığınla, evcil hayvanlarınla, kardeşlerin ve yakın çevrendeki kişilerle ilgili birtakım streslerin olabilir. Yakınlarınla iletişimin, ticari işlerin, görüşmelerin yoğun olabilir fakat fevri kararlara ve çıkışlara dikkat etmeni öneririm. Sevgiyle kal.

Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Sevgili İkizler, bugün aşk hayatın ve çocukların senin için ön planda olacaktır. Sabah saatlerinde, yakın çevrenden bir kadınla ilgili bazı gündemlerin olabilir. Günün ilk yarısında ise sakin etkiler varken, günün ikinci yarısında daha hareketli etkilerin olabilir. Akşam saatlerinde sosyal çevrenle, bir arkadaşınla ya da aşk hayatınla ilgili birtakım streslerin de olabilir. Sosyal ve özel ilişkilerinde öz değer algını sorgulayabilirsin. Aynı zamanda gereksiz para harcama eğilimin de olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Sevgili Yengeç, bugün evin, ailen ve gayrimenkul konuların senin için ön planda olacaktır. Sabah saatlerinde, maddi konularla ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsin. Günün ilk yarısında ise sakin etkiler varken, günün ikinci yarısında daha hareketli etkilerin olabilir. Akşam saatlerinde aile bireyleriyle ilişkilerinde, gayrimenkul konularınla veyahut kariyerinle ilgili birtakım gündemlerin ve streslerin olabilir, görüşmeler yapabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Sevgili Aslan, bugün yakın çevrendeki kişiler, iletişim, görüşmeler, eğitim, seyahat ve ticari işler senin için ön planda olacaktır. Sabah saatlerinde, yakın çevrenden bir kadınla görüşme yapabilirsin. Günün ilk yarısında ise sakin etkiler varken, günün ikinci yarısında daha hareketli etkilerin olabilir. Akşam saatlerinde, bazı uzak tanıdıklarınla yapacağın görüşmelerde birtakım streslerin olabilir. İletişimde gerginlikler yaşaman mümkün. Fevri ve düşünmeden alınan kararlara dikkat etmende fayda var. Sevgiyle kal.

Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Sevgili Başak, maddi konuların, gelirlerin, kazançların, sağlığın ve öz değer algın senin için ön planda olacaktır. Sabah saatlerinde, maddi konularla ilgili bazı görüşmeler yapabilirsin. Günün ilk yarısında ise sakin etkiler varken, günün ikinci yarısında daha hareketli etkiler olabilir. Akşam saatlerinde sağlığınla, sosyal çevrendeki kişilerle ya da finansal konularınla ilgili birtakım streslerin olabilir. Arkadaşlarınla ya da sosyal çevrendeki kişilerle ilişkilerinde kendi değerini sorgulayabilirsin. İletişimindeki sert çıkışlara veyahut gereksiz para harcama eğilimine dikkat etmende fayda var. Sevgiyle kal.

Sevgili Terazi ve Terazi Yükselenler;

Sevgili Terazi, Ay bugün burcunda ilerliyor ve kendi ihtiyaçların, isteklerin, dış görünüşün ve beden sağlığın senin için ön plana çıkıyor. Sabah saatlerinde sosyal çevrenden bir kadınla görüşebilir, haberleşebilirsin. Günün ilk yarısında ise sakin etkiler varken, günün ikinci yarısında daha hareketli etkilerin olabilir. Akşam saatlerinde de diğer insanlarla ilişkilerin veyahut sağlığınla ilgili birtakım streslerin olabilir. İlişkilerinde gerginliklere ve sakarlıklara dikkat etmende fayda var. Sevgiyle kal.

Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Sevgili Akrep, psikolojik ve fiziksel sağlığın, geri plandaki konular ve kazançların senin için ön plana çıkıyor. Günün ilk yarısında ise sakin etkiler varken, günün ikinci yarısında daha hareketli etkilerin olabilir. Akşam saatlerinde işinle, psikolojik ya da fiziksel sağlığınla veyahut gizli saklı konularınla ilgili birtakım streslerin olabilir. Uzun zamandır görüşmediğin tanıdıklarınla haberleşebilirsin fakat gerginliklere müsait etkilerin var. Gizli saklı yürüttüğün işlerle ilgili de bazı gündemlerin olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Yay ve Yay Yükselenler;

Sevgili Yay, bugün, sosyal hayatın ve sosyal ilişkilerin senin için ön planda olacaktır. Sabah saatlerinde, uzakta yaşayan ya da uzun zamandır görmediğin yakınlarınla bir araya gelebilir ve haberleşebilirsin. Günün ilk yarısında ise sakin etkiler varken, günün ikinci yarısında daha hareketli etkilerin olabilir. Akşam saatlerinde aşk hayatınla, sosyal hayatınla, görüşmelerinle, çocuklarınla ya da finansal konularınla ilgili birtakım streslerin olabilir. Yapacağın görüşmeler seni strese sokabilir. Para harcama eğilimine de dikkat etmeni öneririm. Sevgiyle kal.

Sevgili Oğlak ve Oğlak Yükselenler;

Sevgili Oğlak, bugün işin, kariyerin ve sorumlulukların senin için ön planda olacaktır. Sabah saatlerinde, finansal konularla ya da sağlığınla ilgili bazı görüşmeler yapabilirsin. Günün ilk yarısında ise sakin etkiler varken, günün ikinci yarısında daha hareketli etkilerin olabilir. Akşam saatlerinde de ailenle ve partnerinle ilişkilerin, iş ilişkilerin ve görüşmelerinle ilgili birtakım streslerin olabilir. Aile bireylerinin sağlığı ile ilgili de bazı gündemlerin ve görüşmelerin olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Kova ve Kova Yükselenler;

Sevgili Kova, bugün seyahat, uzaktaki tanıdıklar, eğitim, yayıncılık, hukuki konular ve ticaret senin için ön planda olacaktır. Sabah saatlerinde partnerinle veyahut iş birliği yaptığın bir kişiyle görüşmelerin olabilir. Günün ilk yarısında ise sakin etkiler varken, günün ikinci yarısında daha hareketli etkilerin olabilir. Akşam saatlerinde de iletişim problemlerine, takıntıya, ulaşım sorunlarına, sakarlıklara ve sağlığına dikkat etmende fayda var. Mide hassasiyetlerine, baş ağrılarına müsait bir zaman dilimi söz konusu. Sevgiyle kal.

Sevgili Balık ve Balık Yükselenler;

Sevgili Balık, bugün finansal konuların ve sağlık konuların senin için ön planda olacaktır. Sabah saatlerinde işinle, maddi konularınla ya da sağlığınla ilgili çevrendeki bir kadınla görüşme yapabilirsin. Günün ilk yarısında ise sakin etkiler varken, günün ikinci yarısında daha hareketli etkilerin olabilir. Akşam saatlerinde ise ilişkinde kendi değerini sorgulayabileceğin durumlar olabilir. Çocuğunun sağlığıyla ilgili konular, eğlence hayatı veyahut çocuğun için yapman gereken masraflar da söz konusu olabilir. Sevgiyle kal.

What do you think?

Demet Akalın Tehdit ve Şantaja Uğradığını İddia Etti: 4 Ayrı Suçtan Soruşturma Açıldı!

3 Mayıs Çarşamba Çin Burcuna Göre Günün Nasıl Geçecek?