in

Demet Akalın Tehdit ve Şantaja Uğradığını İddia Etti: 4 Ayrı Suçtan Soruşturma Açıldı!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, magazin gündeminden düşmeyen isimlerden biri. Özellikle sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarla çok konuşulan şarkıcı, telefonla kişisel verilerinin ele geçirildiği ve tehdit ile şantaja uğradığını iddia etti. Ünlü …

Demet Akalın Tehdit ve Şantaja Uğradığını İddia Etti: 4 Ayrı Suçtan Soruşturma Açıldı!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, magazin gündeminden düşmeyen isimlerden biri. Özellikle sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarla çok konuşulan şarkıcı, telefonla kişisel verilerinin ele geçirildiği ve tehdit ile şantaja uğradığını iddia etti. Ünlü ismin şikayetçi olması üzerine savcılık, 4 ayrı suçtan soruşturma açılmasına karar verdi.

Magazinin sevilen isimlerinden biri olan Demet Akalın, son zamanlarda özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor.

Hatırlarsınız en son televizyon programına katılmış, birkaç yıl önce boşandığı ama -sonradan barıştığı Okan Kurt ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

Şimdi ise bambaşka bir haberle gündeme gelen şarkıcı, tehdit ve şantaja uğradığını iddia etti.

Geçtiğimiz ocak ayında bilmediği pek çok numaradan ısrarla telefonlar almaya başladığını ve bu kişilerin bilişim sistemlerini kullanarak kişisel verilerini ele geçirdiklerini belirtti.

Ünlü isim bu olaydan sonra, verilerinin ifşa edildiğini söyleyerek İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurdu.

Şarkıcının şikayeti üzerine savcılık şantaj, tehdit, kişisel verileri, hukuka aykırı olarak ele geçirip yaymak ve kişilerin huzurunu bozmak suçlarından soruşturma başlattı.

What do you think?

İrem Derici’nin Tuvalet Paylaşımından Ezhel’in Ziyaretine 2 Mayıs’ta Ünlülerin Yaptığı Instagram Paylaşımları

Günlük Burç Yorumuna Göre 3 Mayıs Çarşamba Günün Nasıl Geçecek?