in

Yılmaz Morgül Hastaneye Kaldırıldı! “Dualarınızı Bekliyoruz”

Sanatçı Yılmaz Morgül’ün hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Evinde rahatsızlanan Morgül’ün sağlık durumu ise yakın arkadaşı tarafından sosyal medyada paylaşıldı. Paylaşım yapan Pelin Suade, dualarınızı bekliyoruz ifadelerini kullandı.İşte detaylar …

Yılmaz Morgül Hastaneye Kaldırıldı! “Dualarınızı Bekliyoruz”

Sanatçı Yılmaz Morgül’ün hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Evinde rahatsızlanan Morgül’ün sağlık durumu ise yakın arkadaşı tarafından sosyal medyada paylaşıldı. Paylaşım yapan Pelin Suade, dualarınızı bekliyoruz ifadelerini kullandı.İşte detaylar…

Sanatçı Yılmaz Morgül hastaneye kaldırıldı. Evinde rahatsızlanan Morgül, hastanede tedavi altına alındı.

Geçtiğimiz günlerde Hatay’da depremzede vatandaşların ziyaretini yapan ve çadır kentleri ziyaret eden Morgül’ün, olumsuz hijyen koşullarından enfeksiyon kaptığı öğrenildi.

Sanatçı Yılmaz Morgül’ün sağlık durumu ise yakın arkadaşı Pelin Suade tarafından paylaşıldı. Suade, “Geçen hafta Hatay’da enfeksiyon kapan Yılmaz’ım hastanelik oldu. Şu an tedaviye alındı. Dualarınızı bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Daha sonraki paylaşımında da tedavisinin devam ettiği görülen Morgül’ün sağlık durumuna dair yeni bir bilgi bulunmuyor.

Geçtiğimiz hafta bir magazin programına konuk olan Morgül, ilişkisi hakkında birçok açıklamalarda bulunmuştu.

‘2. Sayfa’ programının konuğu olan Morgül, ilişki itirafıyla gündeme gelmişti. Ayrıca annesinin kaybı üzerine yaşadıklarını dile getiren Yılmaz Morgül, birçok ünlüyle olan bağını kopardığını da açıklamıştı.

What do you think?

2 Mayıs’ta Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

Cesur pozlarına alışık olduğumuz Hadise’den olay yaratacak fotoğraf! Kalçasını paylaştı