in

Yargı Dizisinden Tartışmalı Bir Şekilde Ayrılan Mehmet Yılmaz Ak İlk Defa Sevgilisi ile Fotoğrafını Paylaştı!

Son 2 sezondur reytingleri alt üst eden Kanal D’nin en iyi yapımlarından Yargı dizisinde Savcı Pars’a hayat veren Mehmet Yılmaz Ak geçtiğimiz aylarda tartışmalı bir şekilde ayrılık haberini duyurmuştu. Bu haber hayranlarını oldukça üzmüştü. Başarılı …

Yargı Dizisinden Tartışmalı Bir Şekilde Ayrılan Mehmet Yılmaz Ak İlk Defa Sevgilisi ile Fotoğrafını Paylaştı!

Son 2 sezondur reytingleri alt üst eden Kanal D’nin en iyi yapımlarından Yargı dizisinde Savcı Pars’a hayat veren Mehmet Yılmaz Ak geçtiğimiz aylarda tartışmalı bir şekilde ayrılık haberini duyurmuştu. Bu haber hayranlarını oldukça üzmüştü. Başarılı oyuncunun kariyerinin yanı sıra özel hayatı da merak edilmeye başlamıştı. 2022 yılının başlarında sevgilisinden ayrılan Mehmet Yılmaz Ak ilk defa sosyal medya hesabından yeni birlikteliğini kalp emojisiyle paylaştı.

Kanal D’nin iki sezondur ortalığı kasıp kavuran dizisi Yargı’da Savcı Pars’a hayat veren Mehmet Yılmaz Ak geçtiğimiz aylarda sevenlerini üzecek bir karar alarak diziden ayrıldığını duyurmuştu.

Sağlık sorunları sebebiyle diziden ayrılmak isteyen oyuncu için dizinin senaristi Sema Ergenekon’un Savcı Pars karakterine yazdığı korkunç ölüm sahnesi herkes tarafından tepkiye neden olmuştu.

Yargı dizisinin başrol oyuncularından bile daha çok sevilen başarılı oyuncu Mehmet Yılmaz Ak’ın kariyerini bir kenara bırakırsak özel hayatı da merak konusu olmuştu.

Geçtiğimiz yılın başlarında Nazlı Çetin ile uzun bir beraberliğin ardından ayrılık haberini almıştık. Bir süredirde yalnız olduğu biliniyordu.

Fakat bir süredir gözlerden uzak dinlenen Mehmet Yılmaz Ak ilk defa 4 aydır birlikte olduğu sevgilisiyle fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Kalp emojisiyle paylaştığı gizemli sevgilisinin kim olduğu merak ediliyor.

Siz bu çifti yakıştırdınız mı? Yorumlarda buluşalım.👇

What do you think?

Fenomen yazar Pucca, 3. kattan düşen oğlunun ameliyat sonrası halini paylaştı

Ergen Tipli Erkekleri Bırakınca Kadınların Prime Dönemini Yaşadığını Söyleyen Kullanıcı Tartışma Başlattı