içinde

Ünlülerin Yılbaşı Konserlerinden Kazanacağı Ücretleri Duyunca Küçük Dilinizi Yutacaksınız!

Yılın en sevilen zamanlarından olan yılbaşı için geri sayım başladı. Yeni bir yıla gireceğimiz gecenin planları şimdiden yapılıyor tabii. Yılbaşına sevdiği sanatçıların konserleriyle girmek isteyenler konser biletleri için sıraya girdi.

Ünlülerin Yılbaşı Konserlerinden Kazanacağı Ücretleri Duyunca Küçük Dilinizi Yutacaksınız!

Yılın en sevilen zamanlarından olan yılbaşı için geri sayım başladı. Yeni bir yıla gireceğimiz gecenin planları şimdiden yapılıyor tabii. Yılbaşına sevdiği sanatçıların konserleriyle girmek isteyenler konser biletleri için sıraya girdi. Organizasyonların hızla planlandığı bu günlerde ünlü isimlerin nerede sahne alacakları belli oldu. İlginin yoğun olduğu konserlerde ünlülerin kazanacağı sahne ücretlerini duyunca bir miktar nefesiniz kesilecek.

İşte ünlü şarkıcıların yılbaşı konserlerinden kazanacakları ücretler…

2022’ye veda etmemize oldukça kısa bir süre kaldı. Yılın en renkli günlerinden olan yılbaşı için heyecan başladı.


Yılbaşı planları da yapılmaya başlandı elbette. Kimileri yılbaşını evinde geçirme planları yaparken kimileri de dışarıda eğlenme planları yapıyor.
Yeni bir yıla evlerinin dışında gireceklerin ilk tercihleri arasında sevdiği şarkıcıların konserleri oluyor. Birbirinden sevilen isimler yılbaşı için sahnelerde hayranlarıyla birlikte olacak.


2023 yılına ‘merhaba’ diyeceğimiz yılbaşı gecesinde sanatçıların sahne ücretleri de az çok belli oldu. İşte iddialara göre ünlü isimlerin yılbaşı konserlerinden alacağı ücretler…
Ajda Pekkan


Süperstar olarak milyonların kalbine taht kuran Ajda Pekkan yılbaşında Kıbrıs’ta olacak. Usta isim 1.5 milyon TL kazanacak.
Tarkan


Canımız, megastarımız Tarkan yılbaşı sahnesinde sevenleriyle buluşacak. Kıbrıs’ta sahne alması beklenen Tarkan’ın 18 milyon TL kazanacağı söyleniyor.
Hadise


Özellikle son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz Hadise de yeni yılda sahne alacak isimlerden. İddialara göre Kıbrıs’ta sahne alacak Hadise 3 milyon TL kazanacak.
Yıldız Tilbe


Başkent Ankara’da sahne alacağı söylenen Yıldız Tilbe 1 milyon TL kazanacak.
Tuğba Yurt


Sevilen şarkılarıyla beğeni toplayan Tuğba Yurt iddialara göre, yılbaşı sahnesinden 600 bin lira alacak.
Hande Yener


Her şarkısıyla milyonların kalbinde ayrı bir yer tutan Hande Yener’in yeni yıl sahnesinden 1 milyon TL kazanacağı söyleniyor.
Bülent Ersoy


Azerbaycan’da sahne alacağı iddia edilen Diva konserden 1.,8 milyon TL kazanacak.

Ne düşünüyorsun?

16 Kasım’da Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

Çok Güzel Hareketler Bunlar ile Tanıdığımız Büşra Pekin’in Değişimi ve Güzelliği Karşısında Dumur Olacaksınız