in

Televizyon Dünyasının Önde Gelen İsimlerinden Hazar Ergüçlü ve Ekin Koç’un O Fotoğrafı Büyük Tepki Topladı!

Televizyon dünyasının başarılı oyuncuları arasında yer alan Hazar Ergüçlü ve Ekin Koç sosyal medyadan yayınladıkları son fotoğraf kareleriyle son günlerde magazin gündeminde çok konuşulan isimler arasında yer aldı. Yıllar önce partner olan ikili …

Televizyon Dünyasının Önde Gelen İsimlerinden Hazar Ergüçlü ve Ekin Koç’un O Fotoğrafı Büyük Tepki Topladı!

Televizyon dünyasının başarılı oyuncuları arasında yer alan Hazar Ergüçlü ve Ekin Koç sosyal medyadan yayınladıkları son fotoğraf kareleriyle son günlerde magazin gündeminde çok konuşulan isimler arasında yer aldı. Yıllar önce partner olan ikili hayranları tarafından yakıştırılmıştı. Özel hayatıyla da konuşulan Hazar Ergüçlü son olarak ünlü yönetmen Onur Ünlü ile yaşadığı aşkı noktalamıştı. 

Şimdilerde ise Ekin Koç’la bir proje için yeniden bir araya geldiği düşünülen oyuncunun bu görüntüleri eleştirildi.

Başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü ve yönetmen Onur Ünlü’nün, beş yıllık ilişkilerine nokta koyduğu haberi geçtiğimiz Aralık ayında magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Ayrıldıktan sonra arkadaş kaldıklarını söyleyen Hazar Ergüçlü, “Tam rasyonel bir sebebi yok açıkçası…” ifadelerine yer vermişti.

Son olarak Üç Kuruş dizisiyle adından çokça söz ettiren yakışıklı oyuncu Ekin Koç ile anılmaya başladı.

2017 yılında ‘Hayat Sırları’ dizisinde birlikte rol aldıkları bilinen Hazar Ergüçlü ve Ekin Koç o zamanda yakıştırılmıştı. Bunun üzerine “Sevgili değil, rol arkadaşıyız. Kimse yanlış anlamasın” açıklamasını yapmışlardı.

Geçtiğimiz günlerde ise Hazar Ergüçlü’nün Instagram hesabından bu fotoğrafları paylaşması hayranları tarafından eleştirildi.

Birlikte henüz belli olmayan bir projede yer alacakları düşünülen ikiliden özellikle Ekin Koç’un sevenleri Hazar Ergüçlü ile aynı karede olmasına tepki gösterdi.

Fakat Ekin Koç’un 2021’den bu yana Ukraynalı model Irina Lunkova ile aşk yaşadığı biliniyordu. İlişkisini gözlerden uzak yaşayan oyuncunun sevgilisinden ayrılıp ayrılmadığı henüz bilinmiyor.

Sosyal medyadan gelen tepkilere bakalım:

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

Siz bu ikili hakkında ne düşünüyorsunuz?

What do you think?

Emrata’nın MET Gala’da Adeta Kasıp Kavurduğu Kıyafetin Ünlü Türk Tasarımcıya Ait Olduğu Ortaya Çıktı

Melodi Elbirliler, Bebeğini Bırakıp Seyahate Gittiği İçin Kendisini Eleştiren Kişiye Fena Patladı