içinde ,

Soyadına Açılan Dükkanlarla Bir İlgisi Olmadığını Söyleyen Melek Mosso, Sosyal Medya Mizahından Nasibini Aldı!

Bilmeyenler için söyleyelim, başarılı şarkıcı Melek Mosso’nun esas adı Melek Davarcı. Kendisi Melek Mosso’yu sahne adı olarak kullanıyor.  Twitter’dan ‘Soyadını beğenenlerin dükkan açtığını ama kendisinin bu dükkanlarla bir alakası olmadığını …

Soyadına Açılan Dükkanlarla Bir İlgisi Olmadığını Söyleyen Melek Mosso, Sosyal Medya Mizahından Nasibini Aldı!

Bilmeyenler için söyleyelim, başarılı şarkıcı Melek Mosso’nun esas adı Melek Davarcı. Kendisi Melek Mosso’yu sahne adı olarak kullanıyor.

Twitter’dan ‘Soyadını beğenenlerin dükkan açtığını ama kendisinin bu dükkanlarla bir alakası olmadığını’ açıklayan Melek Mosso, fena dalga konusu oldu…

Esasen müzik öğretmeni olan Melek Mosso’yu hepimiz YouTube’ta Vursalar Ölemem ve Arzular Arsız gibi şarkıları seslendirmesiyle tanıdık.

Muazzam sesiyle hepimizi kendisine hayran bıraktı ve kısa zaman içinde de inanılmaz bir hayran kitlesi edindi zaten. Kendisi on parmağında on marifet bir kadın.

Piyano ve yan flüt gibi enstrümanları da ustalıkla çalan Melek Mosso, bugünlere tırnaklarıyla kazıya kazıya gelmiş bir isim.

Twitter’da esprili bir dille “kafesi, oteli, mobilyacısı ya da çikolatacısı olmadığını” söyleyen Melek Mosso, “Soyadımı beğenen adıma dükkan açıyor” dedi.

Gelgelelim kendisinin asıl soyadı yukarıda da belirttiğimiz üzere Davarcı. Tabii hâl böyle olunca kendisi sosyal medyanın da diline düştü!

twitter.com

Değil arkadaşım, Melek Hanım açıklamış işte…

twitter.com

Ah be…

twitter.com

Bir daha bakın bence Melek Hanım.

twitter.com

Olmasa belirtirdi bence…

E hayırlı olsun!

twitter.com

E afiyet olsun madem…

twitter.com

Yahu nerden çıkarıyorsunuz?

twitter.com

Biz buradan devam…

twitter.com

Ne düşünüyorsun?

Ece Ronay’ın Yaptığı Photoshoptan Burcu Esmersoy’un Yeni Tarzına 23 Aralık’ta Ünlülerin Instagram Paylaşımları

Fatih Terim’in Kızı Buse Terim’in “Bu Neydi Şimdi?” Dedirten İlginç Ayakkabıları Fena Dalga Konusu Oldu!