in , ,

Siyah Elbisesiyle Gözlerden Kalpler Çıkaran Demet Özdemir Bakü’de İlgi Odağı Oldu

Geçtiğimiz aylarda Oğuzhan Koç ile dünyaevine giren Demet Özdemir magazin gündeminin dikkat çeken isimlerinden oldu. Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de Pantene gecesine katılan Özdemir giydiği elbisesi, taktığı takıları kısacası her detayıyla ilgi odağı …

Siyah Elbisesiyle Gözlerden Kalpler Çıkaran Demet Özdemir Bakü’de İlgi Odağı Oldu

Geçtiğimiz aylarda Oğuzhan Koç ile dünyaevine giren Demet Özdemir magazin gündeminin dikkat çeken isimlerinden oldu. Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de Pantene gecesine katılan Özdemir giydiği elbisesi, taktığı takıları kısacası her detayıyla ilgi odağı oldu. Güzel oyuncunun sevenleri de sosyal medyada birçok paylaşım yaptı.

Hadi detaylara bakalım…

İlk kez Sana Bir Sır Vereceğim dizisiyle kameralar karşısına geçen Demet Özdemir, rol aldığı her yapımda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyuncular arasında yer alıyor.

Kurt Seyit ve Şura, Çilek Kokusu, No: 309, Erkenci Kuş ve Doğduğun Ev Kaderindir gibi yapımlarla kariyerinde yükselişe geçen Özdemir’in yıldızı günden güne daha çok parlıyor.

Hayat verdiği karakterle hafızlarımıza kazınan oyuncular arasında gördüğümüz ünlü oyuncu, hem kariyeri hem de özel hayatıyla magazin dünyasının gözde isimlerinden.

Demet Özdemir, 28 Ağustos 2022 tarihinde şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç ile nikah masasına oturdu biliyorsunuz ki…

Düğünde 3 gelinlik giymeyi tercih eden oyuncunun seçtiği tasarımlar gündemde uzun süre konuşulmuştu hatta.

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da adından sıkça söz ettiriyor Özdemir. Çiçeği burnunda çiftimiz geçtiğimiz günlerde çıktığı Marmaris tatilinden birçok poz paylaşmıştı.

Yıldız oyuncu Pantene marka elçisi olarak Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deydi. Sosyal medyada ilgi odağı haline gelen Demet Özdemir’in bu özel gece için tercih ettiği elbise ise gözlerden kalpler çıkardı.

Özel gecede kıyafeti ve güzelliğiyle adından söz ettiren Özdemir’in sevenleri de sayısız paylaşımda bulundu.

Ünlü oyuncunun gecede tercih ettiği kıyafeti birçok sosyal medya kullanıcısı beğenirken, bazıları Hadise’ye ‘özendiğini’ düşündü.

Ankara’daki sahnesinde bu kostümü seçen Hadise’nin elbisenin fiyatının 23 bin lira olduğu haberi herkesi şoke etmişti.

👇👇

👇👇

👇👇

👇👇

👇👇

👇👇

👇👇

👇👇

👇👇

Siz Demet Özdemir’in kıyafetini nasıl buldunuz?

Buyurun yorumlara..

What do you think?

İngiliz Financial Times’ın Tartışılan “Tayyip Erdoğan” Başlığının Ardından Gaye Su Akyol’dan Cevap Gecikmedi!

Teşkilat Dizisinin Starı Deniz Baysal, Yıllar Önce Eşi Barış Yurtçu’nun Klibinde Oynamış