in

Şeyma Subaşı’nın Olaylı Düğün Organizasyonu İçin Skandal İddia: Bu Sefer Davet Edilenler Pişman Oldu

İnternet ünlüsü Şeyma Subaşı’nın düğün hazırlıkları sürüyor bildiğiniz gibi. Hem sosyal medya hem de magazin gündemi Subaşı’nın düğününe dair detayları yakından takip ediyor. Ablasının düğününe gelmeyecek olması olay olan ismin, sınırlı sayıda insan …

Şeyma Subaşı’nın Olaylı Düğün Organizasyonu İçin Skandal İddia: Bu Sefer Davet Edilenler Pişman Oldu

İnternet ünlüsü Şeyma Subaşı’nın düğün hazırlıkları sürüyor bildiğiniz gibi. Hem sosyal medya hem de magazin gündemi Subaşı’nın düğününe dair detayları yakından takip ediyor. Ablasının düğününe gelmeyecek olması olay olan ismin, sınırlı sayıda insan davet etmesi dikkat çekmişti. Fakat medyada yer alan iddialara göre davet ettiği isimler daha düğün gerçekleşmeden pişman oldu. İşte detaylar…

Sosyal medyanın ve magazinin en çok konuşulan isimlerinden Şeyma Subaşı, ikinci kez nikah masasına oturmaya hazırlanıyor bildiğiniz gibi.

Instagram’da 2.9 milyon takipçisi olan ve son dönemde ‘aboneli takipçi’ özelliğini kullanmasıyla dikkat çeken Subaşı’nın her hareketi yakından takip ediliyor.

Kendisi Mısırlı iş insanı Meedo ile evlilik hazırlıkları içinde bildiğiniz gibi.

İkili uzun süredir birlikte. Bir ayrılıp bir barıştıkları ilişkileri magazin gündemini sık sık meşgul ediyordu. İlk ayrılıklarının ardından sayısız skandal iddia ortaya atılan Meedo ve Şeyma Subaşı ilişkisi sonunda muradına erecek.

Meedo, sevgilisi Şeyma Subaşı’na 2021 yılının Haziran ayında evlilik teklifi etmişti.

Tekliften tutun yüzüğün fiyatına kadar pek çok detay yine gündemde uzun süre konuşulmuştu. Fakat ikili 2022 yılında bir ayrılık yaşamıştı. Bu ayrılık çok da zun sürmemiş ve tekrar barışmışlardı. Evlilik yolunda ilerlemeye devam ederlerken, Subaşı’nın düğününe ilişkin detaylar yavaş yavaş su yüzüne çıkmaya başlamıştı.

Şeyma Subaşı ve Meedo, Türkiye’de değil Marakeş’te evlenecek. Sınırlı sayıda davetli olan düğüne Subaşı’nın ablası Kübra Açıl’ın katılmayacak olması herkesi şaşkına çevirmişti.

Subaşı, ablasını düğününe çağırmamakla suçlanmıştı ancak daha sonrasında yaptığı açıklamayla durumun böyle olmadığı ortaya çıkmıştı. Yalnızca 15 kişinin dahil olduğu düğün için Şeyma Subaşı, ‘Ruhunun özel olmadığını düşünmediğim insanlar düğünde olmayacak, ablam dahil.’ demişti. Sonrasında ise ‘Büyük mutluluk ve heyecanla tabii ki davet ettim. Ama o bahaneler bularak gelemeyeceğini söyledi.’ demişti.

Düğününe sayılı gün kala İstanbul’da arkadaşlarıyla eğlenmek isteyen Subaşı, 90’lar temalı bekarlığa veda partisi düzenlemişti.

1 Nisan’da Miami’de ilk bekarlığa veda partisini düzenleyen Şeyma Subaşı, bu sefer de İstanbul’da parti vermiş ve eğlencelere doyamamıştı. Miami’de 5-6 kişilik küçük bir ekiple eğlenen Subaşı’nın İstanbul partisinde yine en fazla 30 kişi yer aldı.

Düğüne gün saymaya başlarken Subaşı’nın düğünüyle ilgili skandal iddialar yine gündemi meşgul etmeye başladı.

Biliyorsunuz, Subaşı düğünü için ‘Ayın 5-6’sı Marakeş’te evleniyoruz inşallah. 250 kişi falan gelecek, sadece aile ve yakın arkadaşlar geliyor. Onun dışında pek fazla bir şey söylemek istemiyorum. Sürpriz olsun, bana da sürpriz olsun.’ demişti.

İddialara göre Şeyma Subaşı’nın düğününe davetli bu 15 kişiye yalnızca davetiye gitti. Ne uçak ne de otel masraflarıyla ilgili herhangi bir açıklama paylaşılmadı.

YouTube’da yayınlanan Konuşa Konuşa programında söylenenlere göre Subaşı’nın konukları bu durum karşısında son derece şaşkın. 

‘Davetlilere sadece davetiye gönderilmiş. Davetliler şaşkın ne otel ne masraflarıyla ilgili bilgi verilmemiş. Uçak da otel de kendilerine ait. Duyduğuma göre davetliler şaşkınmış.’

Bunlar tabii ki iddia. Konuya ilişkin Şeyma Subaşı cephesinden herhangi bir açıklama gelmedi.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

What do you think?

Kedi Kılığına Girenden Hamileliğini Açıklayana: Moda Geçiti Met Gala 2023’e Damgasını Vuran En İkonik Anlar

Yeraltı Dünyasının Tanrısı Plüto Kova Burcunda Geri Hareketi Başladı: Burçlara Etkileri Neler Olacak?