içinde

Serdar Ortaç’ın Eski Eşi Chloe Loughnan’dan Nafaka İnikamını Ağır Aldığı Söylendi!

Ünlü pop şarkıcısı Serdar Ortaç’ın çalkantılı boşanma sürecine hepimiz hakimiz, yani en azından magazini takip edenler öyle. 2014 yılında evlendiği İrlandalı model Chloe Loughnan ile 2019’da boşanan ve magazin gündeminden yıllardır düşmeyen Ortaç hakkında…

Koşun Olaylar Durulmuyor: Serdar Ortaç’ın Eski Eşi Chloe Loughnan’dan Nafaka İnikamını Ağır Aldığı Söylendi!

Ünlü pop şarkıcısı Serdar Ortaç’ın çalkantılı boşanma sürecine hepimiz hakimiz, yani en azından magazini takip edenler öyle. 2014 yılında evlendiği İrlandalı model Chloe Loughnan ile 2019’da boşanan ve magazin gündeminden yıllardır düşmeyen Ortaç hakkında şaşkına çeviren bir iddia ortaya atıldı! Gelin bakalım neler oluyormuş…👀

52 yaşındaki şarkıcı Serdar Ortaç, 2014 yılında kendisinden 22 yaş küçük İrlandalı model Chloe Loughnan ile dünyaevine girmişti bildiğiniz gibi.


5 yıl süren evlilikleri 2019 yılında sona ermiş ve o zamandan beri ikili hakkında pek çok iddia ortaya atılmıştı.


Hatırlarsanız bu süreçte en dikkat çeken konulardan bir tanesi nafakaydı. Çünkü ünlü model nafakasını alamadığına dair Ortaç’a dava açmıştı.


Dediğimiz gibi söylentiler bu yöndeydi. Ortaç’ın borçları sebebiyle nafakayı ödeyememiş olması büyük bir olay yaratmıştı. Eski eşi ile çekişmeli bir sürecin içine girmişlerdi.


Hatta Chloe Loughnan 700 bin TL nafaka almasına rağmen Ortaç’ı dava ederek evine haciz gimesine sebep olmuştu.
Boşanmanın ardından üç yıl geçti, nafaka olayları duruldu derken yeni bir iddia magazin gündemine bomba gibi düştü. Söylenene göre Serdar Ortaç, nafaka sürecinin intikamını eski eşi Chloe’den ağır alıyor.


Serdar Ortaç tüm bu yaşananlardan sonra eski eşi için “Şeytan görsün yüzünü” demişti. Ve yine söylenenlere göre ülkesinde burada olduğu kadar popüler olmayan Chloe Loughnan İrlanda’ya gitmesinden kısa bir süre sonra İstanbul’a geri dönmüştü.


Türkiye’deki iş anlaşmalarını sürdüren Chloe’nin işlerinin bir kısmına Serdar Ortaç’ın engel olduğu söylendi.


Dediğimiz gibi bunların hepsi söylenti. Fakat Ortaç’ın nafaka intikamını eski eşinin işlerini engelleyerek aldığı yorumları bir hayli yüksek.


Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda buluşalım! 👇🏻

Ne düşünüyorsun?

Çok Güzel Hareketler Bunlar ile Tanıdığımız Büşra Pekin’in Değişimi ve Güzelliği Karşısında Dumur Olacaksınız

Hadise’den Hayranlarını Üzecek Haber: Ünlü Şarkıcının Ameliyat Olacağı İddia Edildi!