in

Şarkıcı Hatice Desteklediği Cumhurbaşkanı Adayını ‘İlk Turda Bitecek Bu İş’ Sözleriyle Duyurdu!

Tüm Türkiye’nin gündeminde hızla yaklaşan 14 Mayıs seçimleri yer alıyor. Siyaset dünyasında yaşanan her gelişmenin yakından takip edildiği bu günlerde birçok ünlü isim desteklediği cumhurbaşkanı adayını açıklıyor. Sosyal medya hesabından paylaşım …

Şarkıcı Hatice Desteklediği Cumhurbaşkanı Adayını ‘İlk Turda Bitecek Bu İş’ Sözleriyle Duyurdu!

Tüm Türkiye’nin gündeminde hızla yaklaşan 14 Mayıs seçimleri yer alıyor. Siyaset dünyasında yaşanan her gelişmenin yakından takip edildiği bu günlerde birçok ünlü isim desteklediği cumhurbaşkanı adayını açıklıyor. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan şarkıcı Hatice de ”İnanıyorum ki ilk turda bitecek bu iş’ sözleriyle desteklediği ismi açıkladı.

14 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerine sayılı günler kaldı.

Tüm Türkiye’nin sandık başına gideceği 2023 genel seçimlerine kısa bir zaman kala, pek çok ünlü isim desteklediği cumhurbaşkanı adayının adını açıklıyor.

Bu isimlerden bir tanesi de şarkıcı Hatice oldu. Sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen ünlü isim yaptığı son açıklamayla dikkat çekti.

Yıllar önce çıkardığı şarkılarla tanınan Şarkıcı Hatice, 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimde hangi cumhurbaşkanı adayına oy vereceğini duyurdu.

Instagram hesabından bir hikaye paylaşan Hatice, açıklamasına “Neden mi CHP?” sözleriyle başladı.

Ünlü şarkıcı, ”Bizde imamlık var, bizde dürüstlük var, bizde paylaşmak var, bizde irade var, bizde inanç var, bizde merhamet, vicdan var, koltuk sevdası değil halka sevdamız var.” ifadelerini kullandı.

Millet İttifakı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteklediğini söyleyen Hatice, ”Aleviyim ve gurur duyuyorum seninle sayın Cumhurbaşkanım Bay Kemal. İnanıyorum ki ilk turda bitecek bu iş” ifadelerini kullandı.

Şarkıcı Hatice’nin paylaşımını da buraya bırakalım 👇

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz neler? Buyurun yorumlara…

What do you think?

Defne Samyeli’nin Kızlarından Derin Talu’ya Gelen Şiddet Sorusuna Bu Sefer de Ablası Deren Talu Müdahale Etti!

Survivor’dan Elenen Halil İbrahim Göker’in Market Fiyatlarını Görünce Yaptığı Paylaşım Çok Güldürdü!