in

Safiye Soyman’ın Faik Öztürk’le Flörtleşen Kadınla Diyaloğu Akıllara Eski Çapkınlık Açıklamalarını Getirdi!

Daha önce çapkınlıkla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Safiye Soyman, bugün katıldığı programda Faik Öztürk’le flörtleşen bir kadınla arasında geçen diyaloğu anlattı. Anlattıkları, akıllara daha önce çapkınlık yapan erkekte suç olmadığını savunan …

Safiye Soyman’ın Faik Öztürk’le Flörtleşen Kadınla Diyaloğu Akıllara Eski Çapkınlık Açıklamalarını Getirdi!

Daha önce çapkınlıkla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Safiye Soyman, bugün katıldığı programda Faik Öztürk’le flörtleşen bir kadınla arasında geçen diyaloğu anlattı. Anlattıkları, akıllara daha önce çapkınlık yapan erkekte suç olmadığını savunan ifadelerini getirdi. Buyrun 👇

Safiye ile Faik’in “dillere destan” aşkını herkes biliyor. Ve muhtemelen hepimize, sanki yüzyıllardır sürekli yan yanalarmış da hiç birbirlerinden kopamazlarmış gibi geliyor!

Hatırlarsanız daha önce Safiye Soyman’a, İrem Derici ve Cem Belevi ilişkisindeki telefon krizi sorulmuştu. Safiye Soyman da İrem Derici’yi haklı bulmuş ama şöyle demişti:

Adamın çapkınlık telefonu olmaz. Ben eğer kafamda kurduysam, onun telefonunu da karıştırırım ona dedektif de tutarım. Ama adamı seviyorsam o işlere hiç bulaşmam. Bu yüzden eşlerinizi lütfen geçinmek istiyorsanız, seviyorsanız onu çok karıştırmayın. Size belli ediyorsa, gözünüze gözünüze sokuyorsa o zaman hadi ‘yallah’ deyin.

Bunun üzerine kendisine “O zaman haberiniz olmadan bir çapkınlık yapıyorsa birazcık tolerans mı gösterin diyorsunuz?” diye sorulduğundaysa bu cevabı vermişti:

Tolerans değil, benim haberim yoksa yapıyorsa yapıyor ama bana hissettirmesin, bana saygı duysun. 

Safiye Soyman bugün katıldığı canlı yayında, tuvalet kapısı önünde Faik Öztürk’ün arka cebine telefon numarasını sıkıştıran kadınla aralarında geçen diyaloğu anlattı.

Ve özetle kadının ona, “Faik gibi muvaffak olmuş erkeği herkes paylaşır…” dediğini, konuyu “Bırak biraz da bize faydalanalım”a getirdiğini söyledi.

İşte Safiye Soyman ve Faik Öztürk’e göz koymuş kadının arasındaki sohbetin tüm detayları 👇

Siz ne düşünüyorsunuz bilmiyoruz ama Safiye Soyman’ın bu anlattıkları daha önce kurduğu “Size belli ediyorsa, gözünüze gözünüze sokuyorsa o zaman hadi ‘yallah’ deyin” cümlesini hatırlattı bize.

Bir kadın, Faik Öztürk’ü rahat rahat “muvaffak olmuş bir erkek” diye tanımlayabiliyor ve “Sen 5 senedir şey yapmışsın, yeter. Biraz da biz faydalanalım” diyebiliyorsa Faik Öztürk çapkınlığını çok da göstermeden, saygı duyarak yapıyor olmuyor sanki?

Yorumlarda buluşalım!

What do you think?

Fenomen Selin Ciğerci’nin Eski Eşi Gökhan Çıra’dan Açıklama: “Kısmetse Eylül’de Kız Arkadaşımla Evleneceğiz!”

Hande Erçel’in Günden Güne Resmen Eriyor Oluşu Hem Dikkat Çekti Hem de Hayranlarını Endişelendirdi