in

Pucca’nın İsyanı: Üçüncü Kattan Düşen Oğlu Batı Hakkında Yapılan Yorumlar “Yeter Artık” Dedirtti!

Geçtiğimiz günlerde her paylaşımıyla gündem olan sosyal medya fenomeni Pucca ve Osman Karagöz’ün oğulları üçüncü kattan düşmüş, hepimizin yüreğini ağzına getirmişti. Hem oğluyla hem de kendisiyle ilgili yapılan vicdan yoksunu yorumlar Pucca’ya ‘Yeter …

Pucca’nın İsyanı: Üçüncü Kattan Düşen Oğlu Batı Hakkında Yapılan Yorumlar “Yeter Artık” Dedirtti!

Geçtiğimiz günlerde her paylaşımıyla gündem olan sosyal medya fenomeni Pucca ve Osman Karagöz’ün oğulları üçüncü kattan düşmüş, hepimizin yüreğini ağzına getirmişti. Hem oğluyla hem de kendisiyle ilgili yapılan vicdan yoksunu yorumlar Pucca’ya ‘Yeter artık” dedirtti. Detaylar içerikte👇

Birkaç gün önce, Pucca ve eski eşi Osman Karagöz, oğulları Batı’nın üçüncü kattan düştüğünü açıklamış, ameliyata girmeden önce ve çıktıktan sonra da oğullarının son durumunu paylaşmıştı.

Dünyalar tatlısı Batı’nın durumunun iyiye gittiğini ve dua beklediğini belirten Pucca’ya tüm sevenleri destek olurken, birkaç vicdan yoksunu insan ağza dahi alınmayacak yorumlarda bulunmuştu.

Bunun üzerine eski eşi Osman Karagöz’ün de açıkladığı üzere Pucca, tüm sosyal medya hesaplarını askıya almış, Batı için açtığı hesaptan sevenlerini bilgilendirmeye devam etmişti.

Pucca birkaç saat önce Instagram hesabını geri açtı ve Batı’nın ikinci bir ameliyata gireceğini duyurdu. Ayrıca hem hesabını kapama sebebini hem de neden hesabını açmaya karar verdiğini açıkladı.

Pucca iyilikten nasibini almamış, bu durumda bile içindeki kötüyü susturamayan insanlara böyle isyan etti 👇

İnanıyoruz ve biliyoruz ki Batı hemencecik iyileşecek ve biz onun komik hallerine Pucca sayesinde tanıklık etmeye devam edecek, ekranın arkasında eriyeceğiz. Tekrar çok geçmiş olsun Pucca ve Osman Karagöz.

What do you think?

Yazın Geldiğini Gösteren Fedon’un Denize Düşmesi Bu Sene Böyle Gerçekleşti

Şeyma Subaşı ve Mısırlı Sevgilisi Nihayet Muradına Erdi: Şeyma Hemen Soyadını Değiştirdi!