in

Popstar Mehtap, Tatil İçin Gittiği Amsterdam’da Soyuldu: ”Şu Anda Üstümdekilerle Kaldım”

Popstar Alaturka yarışmasıyla tanınan Mehtap Yılmaz, sık sık gündeme gelen isimlerden biri. Katıldığı televizyon programlarında iddialı açıklamalarda bulunan şarkıcı, sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyor. Ünlü isim, sosyal medya hesabından …

Popstar Mehtap, Tatil İçin Gittiği Amsterdam’da Soyuldu: ”Şu Anda Üstümdekilerle Kaldım”

Popstar Alaturka yarışmasıyla tanınan Mehtap Yılmaz, sık sık gündeme gelen isimlerden biri. Katıldığı televizyon programlarında iddialı açıklamalarda bulunan şarkıcı, sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyor. Ünlü isim, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla tatil için gittiği Amsterdam’da tüm eşyalarının çalındığını söyledi.

Popstar Alaturka yarışmasıyla yıldızı parlayan Mehtap Yılmaz, özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen isimlerden biri.

Yarışmadan ödülle ayrıldıktan sonra şarkıcılığa yönelen Yılmaz, pek çok şarkıya ve albüme imza attı.

Hatırlarsınız geçtiğimiz aylarda 2.sayfa programına konuk olmuş ve Lerzan Mutlu ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

Sosyal medyayı da sık sık paylaşımlar yapan ve geniş bir takipçi kitlesine sahip olan şarkıcı, son paylaşımıyla gündem oldu.

Tatil için gittiği Amsterdam’da otoparkta bulunan arabasının camının hırsızlar tarafından patlatıldığını ve tüm eşyalarının çalındığını belirtti.

Paylaşımında ”Amsterdam maceramın sonunda soyuldum arkadaşlar. Valizim, pasaportum, param, çantam, her şeyi almışlar. Şu anda üstümdekilerle kaldım.” diyerek yaşadığı şoku anlattı.

İşte o paylaşım;

What do you think?

3 Mayıs Çarşamba Çin Burcuna Göre Günün Nasıl Geçecek?

Kedi Kılığına Girenden Hamileliğini Açıklayana: Moda Geçidi Met Gala 2023’e Damgasını Vuran En İkonik Anlar