in

Neslihan Atagül, Ortalık İhanet İddialarıyla Çalkalanırken Eşi Kadir Doğulu’yla İlgili Sözleriyle Gündem Oldu

Son günlerde magazin gündemini çokça meşgul eden bir çiftimiz var, Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’dan bahsediyorum. Kadir Doğulu’nun Alaçatı’da birkaç kadınla samimi görüntülerinin ortaya çıkması magazin gündemini epey sarstı. Söz konusu görüntüler …

Neslihan Atagül, Ortalık İhanet İddialarıyla Çalkalanırken Eşi Kadir Doğulu’yla İlgili Sözleriyle Gündem Oldu

Son günlerde magazin gündemini çokça meşgul eden bir çiftimiz var, Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’dan bahsediyorum. Kadir Doğulu’nun Alaçatı’da birkaç kadınla samimi görüntülerinin ortaya çıkması magazin gündemini epey sarstı. Söz konusu görüntüler, ihanet iddialarını da beraberinde getirdi.

Yaşananlardan sonra el ele karşımıza çıkan ve söyleşiye katılan çift, ihanet iddialarına verdikleri cevaplarla dikkat çekti. Öte yandan eşi Kadir Doğulu ile aralarındaki ilişkiyi anlatan Neslihan Atagül’ün sözleri gündem oldu! 👀

Önce neler olmuştu kısaca bir hatırlayalım… Kadir Doğulu’nun geçtiğimiz günlerde Alaçatı’daki bir mekânda birkaç kadınla samimi görüntülerinin ortaya çıkması tartışma yarattı.

Sadece sosyal medyada paylaşılan bu görüntüler değil, o geceye dair ortaya atılan birtakım iddialar da büyük yankı uyandırdı.

Kadir Doğulu’nun o gece birden çok kadınla yakınlaştığı ve hatta ortada müstehcen görüntülerin de olduğu iddia edildi.

Tabii iddialar bunlarla da sınırlı kalmadı. Kadir Doğulu’nun Neslihan Atagül’ü aldattığı, bir üniversite öğrencisi ile imam nikahı yaptığı ve Neslihan Atagül’ün de bunu zaten bildiği söylentileri dolaşmaya başladı etrafta.

Özellikle sosyal medya halkı Neslihan Atagül’den bir aksiyon beklerken, Kadir Doğulu ihanet iddialarını yalanladı.

Söz konusu iddiayı ortaya atan kişinin kendisiyle yakınlaşmak isteyen ama yakınlaşamayınca da bu şekilde davranan bir kişi olduğunu düşündüğünü söyleyen Doğulu, ihanet iddialarını yalanladı.

‘Söz konusu kişinin derdini dinlediğini ve yardımcı olmaya çalıştığını, Neslihan Atagül’den başka da imam nikahlı eşi olmadığını’ söyledi.

Ardından Formula 1’i izlemek için Bakü’ye giden çiftin, “Aramızda bir sorun yok, en mutlu biziz” dansı yapması da dikkat çekti.

Tüm bu yaşananların ardından söyleşiye katılan çift, hayranlarından gelen soruları cevapladı. Özellikle çiftin ihanet sorusuna verdiği cevap dikkat çekti.

Söyleşinin en dikkat çeken anlarından biri de Neslihan Atagül’ün, “eşi Kadir Doğulu’nun kendisine annesinden daha yakın olduğunu” anlattığı andı.

Neslihan Atagül’ün,

‘En korktuğunuz anları düşünün. Hiç kimseyle paylaşamıyorsunuz. Yeri geliyor anneniz bile, sizi doğuran bile sizi anlayamıyor. Benim de öyle. Yeri geliyor beni anlamıyor ve ben sürekli kendimi anlatmaya çalışlıyorum. Ama bana annemden daha da yakın biri var hayatta. Babamdan çok daha yakın biri var hayatta: Eşim Kadir. Eşim olmadan önce, insan! Ve ben şu an bu yakınlığı onunla deneyimleyebiliyorum. Biz ne olursa olsun Kadir ile birbirimizi yargılamadan önce oturup gözlerimizin içine bakıp, ne varsa yetkinliklerimiz, noksanlıklarımız konuşuruz. Bunu annemle yapamıyorum, abimle yapamıyorum, çok yakın dediğimiz arkadaşımla yapamıyorum bazen ama Kadir ile bunu yapabiliyorum.’ sözleri dikkat çekti.

Neslihan Atagül’ün bu sözleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım…

What do you think?

Yeraltı Dünyasının Tanrısı Plüto Kova Burcunda Geri Hareketi Başladı: Burçlara Etkileri Neler Olacak?

Kim Kardashian’dan iddialı seçim! Göğüslerini inci kolyelerle kamufle etti