içinde

Müge Anlı’daki Gibi! Seçil Çiftçi’nin Babasıyla Birlikte Öldürdüğü Semih Sevim’in Paylaşımları Ortaya Çıktı

Bugünkü bir cinayet haberi sosyal medyaya damgasını vurdu. Şarkıcı ve model olduğu söylenen Seçil Çiftçi, eski erkek arkadaşı Semih Sevim’i babasının yardımıyla öldürdü. Semih Sevim’in ölmeden önceki paylaşımları ise dikkat çekici! Bugün gündeme …

Müge Anlı’daki Gibi! Seçil Çiftçi’nin Babasıyla Birlikte Öldürdüğü Semih Sevim’in Paylaşımları Ortaya Çıktı

Bugünkü bir cinayet haberi sosyal medyaya damgasını vurdu. Şarkıcı ve model olduğu söylenen Seçil Çiftçi, eski erkek arkadaşı Semih Sevim’i babasının yardımıyla öldürdü. Semih Sevim’in ölmeden önceki paylaşımları ise dikkat çekici!

Bugün gündeme düşen sarsıcı bir cinayet haberi var. Olay neredeyse Müge Anlı’da seyrettiğimiz gerçek hikayeleri aratmıyor.

Seçil Çifti isimli kadın, eğitimi için Tokat’tan İstanbul’a gelmişti. Çiftçi’nin Bilgi Üniversitesi’nde Paramedik okuyordu.

Genç kadın aynı zamanda modellik ve şarkıcılık da yapıyordu. YouTube üzerinden yayınladığı kendi klipleri de var.

İddialara göre Seçil Çiftçi, kendisiyle barışmak isteyen erkek arkadaşı Semih Sevim’le tartıştı. Tokat’ta yaşayan Sevim, Çiftçi ile yeniden görüşmek üzere genç kadının evine gitti.

Ancak Semih Sevim, evde Seçil Çiftçi ve babasıyla karşılaştı. Tokat’ta pazarcılık yaptığı bilinen Semih Sevim, iddialara göre Seçil Çiftçi ve babası tarafından sandalyenin kırık ayağıyla dakikalarca dövüldükten sonra hayatını kaybetti.

Cinayetten birkaç gün sonra ormana mantar toplamaya gidenler tarafından elleri ve ayakları bağlı şekilde, gömülmüş olarak Semih Sevim’in cesedi bulundu. Sevim’in ailesi kendisinden haber alınamadığı için polise kayıp ihbarında bulunmuştu.

Polisin parmak izinden kimliğini tespit ettiği Semih Sevim’in, sosyal medya üzerinden Seçil Çiftçi tarafından tehdit edildiği ortaya çıktı. Seçil Çiftçi, emniyetteki ifadesinde suçunu kabul etti.

Bu arada Tokat’ta yaşayan Semih Sevim’in sosyal medya paylaşımları da dikkat çekti

“Aldığım nefesin sayısı da sahibi de biat ettiğim Allahtır”

Semih Sevim’in TikTok paylaşımlarındaki açıklaması “Ben bu yılı dost sandıklarımın kahpe çıkmasıyla, yar sandığımın fıs çıkmasıyla kapatıyorum”

“Bugün herkes yaptıklarının bedelini ödeyecek. Siz buna adet deyin, biz buna ilahi adalet diyoruz”

“İntikam hayat alır farkına bile varmazsın”

Ne düşünüyorsun?

Restoranda Sinir Krizi Geçirip Anlamsızca Bağırmaya Başlayan Britney Spears’a Eşi de Katlanamadı

Hafsanur Sancaktutan’ın intihara teşebbüs ettiğini söyleyen Bircan Bali’ye tepki yağıyor: Bu kadına şiddet