içinde

Kansere Yakalandığını Açıklayan Armağan Çağlayan Tedavi Öncesi Duygusal Açıklamalar Yaptı

Geçen günlerde akciğer kanserine yakalandığı açıklaması yapan yapımcı ve sunucu Armağan Çağlayan, İzmir’de duygusal bir konuşma yaptı.

Kansere Yakalandığını Açıklayan Armağan Çağlayan, Hayatına Dokunan Ünlüleri ve Onlardan Ne Öğrendiğini Anlattı

Geçen günlerde akciğer kanserine yakalandığı açıklaması yapan yapımcı ve sunucu Armağan Çağlayan, tedavisi nedeniyle ara vereceğini açıkladığı gösterilerinde, ara öncesi son sahnesini aldığı İzmir’de duygusal bir konuşma yaptı. ‘Bir tek şeyden korkuyorum. Acı çekmek istemiyorum’ diyerek gözyaşlarına engel olmayan Armağan Çağlayan, konuşmasında birçok ünlü isimden bahsederek neler öğrendiğini anlattı.

Yakın zamanda yaptırdığı yıllık sağlık taramasında akciğerinde bir kitle tespit edilen Armağan Çağlayan, kitlenin kanserli hücre olduğunu sosyal medya hesabından duyurmuştu.

Gelecek hafta tedavi süreci başlayacak olan Çağlayan, “Size Anlatacaklarım Var” isimli gösterisine de tedavi süreci nedeniyle 25 Kasım Cuma Günü İzmir temsili sonrası zorunlu bir ara vereceğini belirtmişti.

İzmir gösterisinde duygusal bir konuşma yapan Armağan Çağlayan, hastalığıyla ilgili “Bir tek şeyden korkuyorum. Acı çekmek istemiyorum” açıklaması gözyaşlarına neden olmuştu.

Armağan Çağlayan, konuşmasında hayatına dokunan ünlü isimleri ve onlardan öğrendiklerini açıklarken, en sona çok önemli bir ismi bıraktı.

”Kenan Işık’tan iş ahlakını öğrendim.”

“Gülben Ergen’den işime çok iyi hazırlanmayı öğrendim.”

“Hülya Avşar’dan kuralları baştan koymayı öğrendim.”

“Bülent Ersoy’dan star gibi davranmayı öğrendim.”

“Yıldız Tilbe’den kendim gibi olmayı öğrendim.”

Armağan Çağlayan, en sona 2 yıl önce hayatını kaybeden Seyfi Dursunoğlu’nu saklayarak ona dair şu cümleyi kurdu: “Seyfi Bey, benim hayatımın dönüm noktasıdır.”

Armağan Çağlayan, gösterisinin sonundaki coşkuyu şu şekilde paylaştı👇

Ne düşünüyorsun?

Mehmet Ali Erbil’in Tiktok isyanı: Paralar yatmıyor

51 yaşındaki oyuncu, Prens Harry ile yıllar önce ilişkiye girdiğini itiraf etti