içinde

Haluk Levent İçimizi Isıtmaya Devam Ediyor! Karfest Konserindeki İzleyicilere Kağıt Helva Ismarladı

Sanatının yanında yardımseverliği ile kalplerimizi fetheden AHBAP Derneği kurucusu, ünlü sanatçı Haluk Levent, bu soğuk aylarda da içlerimizi ısıttı! Rock müziğinin sevilen ismi Haluk Levent, Mahsun Kırmızıgül’ün yazdığı Prestij Meselesi filmi ile …

Haluk Levent İçimizi Isıtmaya Devam Ediyor! Karfest Konserindeki İzleyicilere Kağıt Helva Ismarladı

Sanatının yanında yardımseverliği ile kalplerimizi fetheden AHBAP Derneği kurucusu, ünlü sanatçı Haluk Levent, bu soğuk aylarda da içlerimizi ısıttı!

Rock müziğinin sevilen ismi Haluk Levent, Mahsun Kırmızıgül’ün yazdığı Prestij Meselesi filmi ile son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında.

3 Şubat’ta vizyon giren ve oldukça ses getiren Prestij Meselesi; Haluk Levent, Mahsun Kırmızıgül ve Özcan Deniz’in kariyer yolculuğunu konu ediniyor. Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp yönettiği bu film daha şimdiden izleyicinin ilgisini çekmiş durumda.

Film heyecanı ve temposu yanında enerjisi bitmeyen Haluk Levent, galaların ardından kendini yine sahnelerde buldu.

Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde gerçekleşen Karfest’e katılan sanatçı, Eypio ile birlikte izleyicilere soğuk havayı aldırış etmeden keyif dolu anlar yaşattılar.

Konser esnasında kağıt helva satıcılarını gören ve sahneye çağıran Levent, 150’den fazla helvayı mahalle muhtarı Ejderoğlu ile birlikte satın aldı.

Satın aldığı helvaları, konseri izleyen seyircilere dağıtan Haluk Levent, çevrenin alkışlarını da topladı.

İşte o anlar;

Ne düşünüyorsun?

Birce Akalay’a mavi tik şoku! Göremeyince telaş yapıp hayranlarından yardım istedi

Kim Kardashian’a bikinisi küçük geldi! Ayna karşısında sere serpe poz verdi