içinde ,

Görenler İnanamıyor: Hamile Olduğu İddia Edilen Aslı Enver’in İlk Oyunculuk Deneyimine Çok Şaşıracaksınız

Kavak Yelleri, İstanbullu Gelin gibi diziler ile ününe ün katan başarılı oyuncu, geçtiğimiz günlerde sevgilisi ile apar topar evlenmişti.

Görenler İnanamıyor: Hamile Olduğu İddia Edilen Aslı Enver’in İlk Oyunculuk Deneyimine Çok Şaşıracaksınız

Güzelliği ile göz kamaştıran oyuncu Aslı Enver ekranların vazgeçilmez yıldızlarından bir tanesi. Kavak Yelleri, İstanbullu Gelin gibi diziler ile ününe ün katan başarılı oyuncu, geçtiğimiz günlerde sevgilisi ile apar topar evlenmişti. Gelin, hamile olduğu iddia edilen güzel oyuncunun aşk hayatını, kariyerini, nasıl meşhur olduğunu ve hakkında bilinmeyenleri daha yakından inceleyelim. İşte Aslı Enver hakkında şaşırtan o detaylar…

Londra’da doğdu ve 12 yaşına kadar orada yaşadı.


10 Mayıs 1984 tarihinde Londra’da dünyaya gelen Aslı Enver 12 yaşına kadar Londra’da yaşadı. Ardından Türkiye’ye yerleşen güzel oyuncu, annesinin tavsiyesi üzerine Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almaya başladı ve Haliç Üniversitesinin Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.
Güzel oyuncunun rol aldığı ilk proje duyanları şaşkına çevirdi!


Aslı Enver ilk oyunculuk performansını 2002 yılında TRT’de yayınlanan Uzay Sitcomu dizisinde sergiledi. Ardından Ayna adlı kısa filmde yer alan güzel oyuncunun yıldızı Kavak Yelleri dizisi ile parladı. Daha sonra Hayat Bilgisi, Suskunlar, Kayıp, Bana Artık Hicran De, Mutlu Ol Yeter, Kış Güneşi, İstanbullu Gelin ve Babil dizilerinde yer aldı. Tamam mıyız?, Kardeşim Benim, Öteki Taraf filmlerinin yanı sıra çok sayıda reklam filminin de yüzü oldu.
Magazin gündeminden düşmeyen aşk hayatı.


2012 yılında meslektaşı Birkan Sokullu ile evlenen güzel oyuncu 2015 yılında boşandıklarını açıklamıştı. Aynı yıl Kardeşim Benim film setinde Murat Boz ile yakınlaşan Aslı Enver, 2016 yılında sosyal medyadan birlikte olduklarını ilan etmişti. Ne yazık ki sevilen çift, ilişkilerini noktalama kararı aldı. Geçtiğimiz günlerde iş insanı Berkin Gökbudak ile sessiz sedasız evlenen Aslı Enver’in aceleci davranmasının altında yatan nedenin hamilelik olduğu öne sürüldü.
Senaryo okumak onun için tam bir çileymiş.


Güzel oyuncu, geçtiğimiz dönemde bir röportajında pek bilinmeyen rahatsızlığından bahsetti. Disleksi, yani okuma bozukluğu olan güzel oyuncu senaryo okurken çok zorlandığını söyledi. ‘Senaryoların altını çize çize okuyorum. Tabletten bir şey okurken de aynısını yapıyorum. Bu gerçekten çok zor. Bazen senaryoları tabletten sesli okutarak dinliyorum. Bu sefer de tonlamalar aynı olduğu için duygu bana geçmiyor.’ dedi.
“Yemek yerken kendimi zapt edemiyorum.”.


Yiyip yiyip kilo almayan insanlara hayran olduğunu belirten güzel oyuncu, yemek yemeye dayanamıyormuş ve bu konuda kendini zor zapt ediyormuş. Kendisine en çok mutluluk veren şey ise tatlı yemekmiş, hiç dayanamazmış. Ne diyelim, can boğazdan geliyor demek ki.
Aslı Enver’i selvi boylu zannedenler büyük bir yanılgı içinde.


‘Yer aldığım yapımlarda partnerlerim genellikle uzun ve iri olmadığı için ben çok uzun ve iri sanılıyorum. Boyumu herkes 1.75 olarak biliyor ama ben aslında 1.65 boyundayım.’ diyip hakkında bilinen yanlışın doğrusunu açıklamış oldu.
Çilleri olmayınca kendini eksik bulurmuş.


‘Yazın güneşte çillerim meydana çıkıyor. Kışın yüzüm güneş görmediği için çiller kayboluyor. Bu yüzden kışın yüzümü eksik bulurum. Yaz gelir gelmez yüzümü güneşe dönerim ki çıksınlar.’ diyen güzel oyuncuya çillerinin çok yakıştığı da aşikâr.
Her güzelin bir kusuru var! Ya da birkaç kusuru…


Diyet yaptığı ilk haftalar sinir bozucu bir insana büründüğünü söyleyen güzel oyuncu, karşısındaki insanın saflığına çok çabuk inanırmış. Yön duygusunun hiç olmadığını belirten güzel oyuncu ‘Aynı yere 10 kere gitsem de bulamam.’ diyor. Ayrıca teknoloji ile de arasının çok kötü olduğunun altını çiziyor.
Ünlü olduğunu hissettiği o an!


Hayat Bilgisi dizisinde rol aldığı dönemlerde anneannesinin eline tutuşturduğu karpuzla yolda yürürken iki öğrenci yanına gelmiş ve ‘Aaa Hazal!’ diye çığlık atmış. Hayatında bir şeylerin değişmeye başladığını fark eden güzel oyuncu o an çok utanmış ancak içinde bulunduğu durum bir o kadar da eğlenceli gelmiş.
Kıyafetlere gereksiz para harcamayı sevmezmiş.


Evinin dekoruna çok önem verdiğini belirten Aslı Enver, evde sürekli değişiklik yapmak istermiş. zaten Instagram paylaşımları da dekorasyon konusuna meraklı olduğunu az çok gösteriyor. Ancak birçok kadının aksine kıyafet konusunda ihtiyacı olmayan hiçbir şeye para vermezmiş. Bu devirde kıyafete düşkün olmayan birini bulmak kolay değil.
Soğuk havalarda çalışmaktan nefret edermiş.


Oyunculukta kendisini en çok zorlayan şeyin dış çekimler olduğunu belirten güzel oyuncu soğukta çalışmayı hiç sevmiyormuş. Üşüdüğü zaman huysuz birine dönüşüyormuş. Oyunculukta en sevdiği şey ise yönetmeninden övgü almakmış. Elinden gelenin en iyisini sergileyip gerisini seyircinin takdirine bırakan Aslı Enver, yayından kaldırılan işlerine de çok üzülürmüş. Peki siz Aslı Enver’in oyunculuğunu nasıl buluyorsunuz?

Ne düşünüyorsun?

Hadise ile Reza Zarrab’ın yasak aşk yaşadığını söyleyen Seren Serengil’in “Evli bir erkeği seviyorum” sözleri yeniden gündem oldu

Kate Middleton, Galler Prensesi unvanıyla ilk davetine katıldı