içinde

Ezgi Mola Deprem Bölgesinden Gelen ‘Zeus’u Sahiplendi!

Tüm Türkiye’nin derinden sarsıldığı Güney Doğu depremi sonrası birçok isim deprem bölgesine yardım göndermek için seferber oldu. Tek yürek olduğumuz bu acı günlerde göçük altında kalan hayvanların tedavisi için gönüllü veterinerler bölgeye gitti …

Ezgi Mola Deprem Bölgesinden Gelen ‘Zeus’u Sahiplendi!

Tüm Türkiye’nin derinden sarsıldığı Güney Doğu depremi sonrası birçok isim deprem bölgesine yardım göndermek için seferber oldu. Tek yürek olduğumuz bu acı günlerde göçük altında kalan hayvanların tedavisi için gönüllü veterinerler bölgeye gitti. Tedavi edildikten sonra sahipsiz kalan evcil hayvanlar başka şehirlere gönderilmek için yola çıktı.

Bu evcil hayvanlardan birini ise Ezgi Mola sahiplendi. Sosyal medya hesabından bir not yazarak birlikte fotoğraflarını paylaştı.

Türkiye’yi derinden yaralayan büyük Güney Doğu depremi sonrası birçok sanatçı deprem bölgesi için tek yürek oldu.

O isimlerden biri de Ezgi Mola, üniversitelerin uzaktan eğitime geçmesi yönündeki karara instagram hesabından isyan ederek tepkisini belli etmişti.

Bu yaşanan deprem sonrası göçük altında kalan hayvanlar gönüllü veterinerler tarafından tedavi edilip, sahipsiz kalan hayvanlar sahiplendirilmek üzere farklı illere götürülebilecek.

Kahramanmaraş’tan gelen ‘Zeus’ ismindeki bir köpeği de Ezgi Mola sahiplenerek destek oldu.

Bir not yazarak sosyal hesabından paylaştı. Bunun üzerine ünlü isimlerden güzel tepkiler de yağdı.👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

Ne düşünüyorsun?

Depremzedelerle ilgili konuşan Ece Erken, gözyaşlarına hakim olamadı

13 – 19 Mart Haftası Burçları Neler Bekliyor?