içinde , ,

Ekmeğini Taştan Çıkarmış: Kerem Bürsin’in Oyuncu Olmadan Önce Hangi İşleri Yaptığına İnanamayacaksınız!

Son senelerin en ünlü oyuncuları arasında yerini alan Kerem Bürsin, son dönemde yurt dışı çalışmaları üzerine yoğunlaşıyor.

Ekmeğini Taştan Çıkarmış: Kerem Bürsin’in Oyuncu Olmadan Önce Hangi İşleri Yaptığına İnanamayacaksınız!

Son senelerin en ünlü oyuncuları arasında yerini alan Kerem Bürsin, son dönemde yurt dışı çalışmaları üzerine yoğunlaşıyor bildiğiniz gibi. Son olarak 2021’de final yapan Sen Çal Kapımı dizisinde izlediğimiz ve romantik komedilerdeki performansına bayıldığımız Bürsin, meğer oyuncu olmadan önce pek çok iş ile haşır neşir olmuş. Gelin bakalım Kerem Bürsin oyuncu olmadan önce neler yapmış…👀

Türkiye’deki oyunculuk kariyerine Güneşi Beklerken ile başlayan Kerem Bürsin’in, daha öncesinde yurt dışında oyunculuk çalışmalarını sürdürdüğü biliniyordu.


Daha önce pek çok sektöre atılarak farklı kariyer alanlarında denemeler yaptığını biliyoruz. Bunlardan bir tanesi de müzikti hatırlarsanız.


Oyunculuk kariyerine başladığından beri yer aldığı her dizi reyting rekorları kıran Kerem Bürsin, olduğu yere gelene kadar çok farklı deneyimler kazandığını söyledi.


Bürsin hayatının o döneminden bahsederken lafa “Sürünmek…” diyerek giriyor. Uzun bir süre garsonluk yaptığını söylüyor sonra.


Aynı şekilde gece kulübünde de çalışmış. Bunları anlatırken birkaç işi aynı anda yaptığını söylüyor ve çoğu zaman otoparkta uyuduğunu da ifade ediyor.


Yaptığı bir diğer iş ise şoförlük olmuş. Geçimini sağlamak için her türlü yola başvurmuş ünlü oyuncu.


Spor kulübünde çalıştığı dönemde ise tuvalet temizlemiş ve kirli havluları yıkamış. Spor salonunu gece 4’te açıyor ve 12’de oradan ayrılıyormuş.


‘Sürünmek… Garsonluk yaptım. Gece kulübünde çalıştım. Spor kulübünün tuvaletlerini temizledim ve kirli havlularını yıkadım. Şoförlük yaptım. Zordu. Şoförlük yapıyordum, spor salonunu gece 4’te açıyordum. 12’de oradan çıkardım ve şoförlüğe giderdim. Gece de kulüpte çalışıyordum. Çoğu zaman otoparkta uyurdum, böyle bir dönemim vardı.’
Aynı zamanda sosyal medya firmasında da çalışıyormuş. Bürsin tüm bu zorluklara katlanma sebebinin oyunculuğa adım atmak olduğunu söylüyor.


“Her şeyi yapıyordum ama oyunculuk yapmıyordum. Ve oyunculuk uğruna bunu yapıyorum.”


Bu tempoda çalıştığı dönemde oyunculuk için deneme çekimlerine gittiği zamanlardan bahseden ünlü oyuncu, işlerinin böyle durumlarda sarpa sardığını söylüyor. Çekimlere katılmak için sürekli yalan söylediğini ifade eden Bürsin, zorlu zamanlarını samimi bir şekilde dile getiriyor.
Yani ekmeğini taştan çıkardı desek yeridir! Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda buluşalım…👇

Ne düşünüyorsun?

Ebru Gündeş ve Iraklı Milyarder Rassan Khoshnaw Ayrılığının Perde Arkasında Reza Zarrab Olduğu İddia Edildi!

Cemil İpekçi’den ağızları açık bırakan itiraf.