içinde

Eda Ece Kendisine Yapılan Eleştirilere Sessiz Kalmadı! Kötü Niyetle Hakaret Yazanlar Cahillik Yapıyor

Oyunculuğu ve güzelliğinin yanında ülkede yapmış olduğu yardımlar, verdiği desteklerle sevilen isimlerden biri olan Eda Ece, geçtiğimiz günlerde ziyarete gittiği Anıtkabir’deki görüntüleriyle çok konuşulmuştu. Konuşması sırasında duygusal anlara …

Eda Ece Kendisine Yapılan Eleştirilere Sessiz Kalmadı! Kötü Niyetle Hakaret Yazanlar Cahillik Yapıyor

Oyunculuğu ve güzelliğinin yanında ülkede yapmış olduğu yardımlar, verdiği desteklerle sevilen isimlerden biri olan Eda Ece, geçtiğimiz günlerde ziyarete gittiği Anıtkabir’deki görüntüleriyle çok konuşulmuştu. Konuşması sırasında duygusal anlara yaşayan oyuncuya, sosyal medyadan birçok güzel yorum yapılmış ve iyi dilekler iletilmişti. Güzel yorumların yanı sıra eleştirilere de maruz kalan Eda Ece gelen tepkiler karşısında sessizliğini bozdu.

Yaşadığımız deprem felaketinin ardından depremzedelere destek olan, ortak bağış yayınlarına katılan ve bu zamanda hassasiyetini en çok gösteren isimlerden biri de Eda Ece’ydi.

Son olarak geçtiğimiz günlerde Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı İle Mücadele Derneği aracılığıyla depremzedeleri ziyaret için Ankara’ya giden Eda Ece o anlarda yaşadıklarını sosyal medya hesabından dile getirmiş ve ziyaretlerinin devamının geleceğini belirtmişti.

Ankara ziyareti sırasında Anıtkabir’e uğramayı ihmal etmeyen ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün huzuruna çıkan güzel oyuncunun duygu dolu anlarına da şahit olduk 👇

Ziyaret esnasında ki konuşması ve samimiyetiyle kalplerimizi ısıtan Eda Ece’ye sosyal medya üzerinden birçok yorum yapıldı. Tahmin edersiniz ki yorumlar arasında güzellerin yanında kötüleri de vardı.

O yorumlardan bazıları;

Yorumlara başta sessiz kalan Ece, bugün hem instagram hem de twitter üzerinden gelen tepkilere karşılık açtı ağzını yumdu gözünü;

Twitter’daki bu açıklamalarının ardından ailesinin çok merak edildiğini söyleyen Eda Ece, instagram hesabı üzerinden ”Ortaya Karışık Aile” diyerek sevenleriyle aile fotoğraflarını da paylaştı.

Ne düşünüyorsun?

Bugün Hangi Ünlü Ne Paylaştı? İşte Ünlülerin En Çok Dikkat Çeken Instagram Paylaşımları (5 Mart)

Deprem bölgesinde olan Mahsun Kırmızıgül isyan etti: Mezarı bekleyen ölüler varken siyaseti bırakın