içinde ,

DJ Mert Aydın, Işık Hızıyla Boşandığı Merve Boluğur Hakkındaki Sert Sözleriyle “Bu Neydi Şimdi?” Dedirtti!

Merve Boluğur ile geçtiğimiz aylarda dünyaevine girdiği Mert Aydın’ın evliliği kısa sürmüş, çift evliliklerinin ikinci ayını doldurmadan boşanmaya karar vermişti. Tek celsede boşanan ikiliden Mert Aydın, eski eşi Merve Boluğur ile ilgili sorulara …

DJ Mert Aydın, Işık Hızıyla Boşandığı Merve Boluğur Hakkındaki Sert Sözleriyle “Bu Neydi Şimdi?” Dedirtti!

Merve Boluğur ile geçtiğimiz aylarda dünyaevine girdiği Mert Aydın’ın evliliği kısa sürmüş, çift evliliklerinin ikinci ayını doldurmadan boşanmaya karar vermişti.

Tek celsede boşanan ikiliden Mert Aydın, eski eşi Merve Boluğur ile ilgili sorulara verdiği yanıtla hepimizi şaşırttı!

Merve Boluğur, geçtiğimiz ekim ayında bir süredir aşk yaşadığı DJ Mert Aydın ile Fuat Paşa Yalısı’nda dünyaevine girmişti.

Merve Boluğur’un evlilikten kısa bir süre sonra yüzüğünü takmaması ve “Lanet Olsun Aşkına” şarkısıyla gönderme yapması; ortaya ayrılık iddialarının atılmasına neden olmuştu.

İddialar gerçek çıkmış, çift evlilikleri iki ayı doldurmadan ışık hızıyla boşanmaya karar vermişti!

Merve Boluğur Instagram hesabından yaptığı paylaşımla ayrılacaklarını doğrulamış, güzel günler için Mert Aydın’a teşekkür etmişti…

Boşanma açıklamasının ardından iddiaların ardı arkası kesilmemiş, evliliğin neden bittiğiyle ilgili çeşitli iddialar ortaya atılmıştı.

2. Sayfa programında ortaya atılan iddialara göre, Merve Boluğur evliliğin ertesi günü; ‘Bana kimse kural koyamaz, istediğim vakit uyanırım ev işleriyle istediğim zaman ilgilenirim. Sıkıntıya gelemem üstüme gelme.'” dediği için çift gerilim yaşamıştı.

Bir diğer iddia ise Mert Aydın’ın ameliyat olması ve Merve Boluğur’un eşiyle ilgilenmemesiydi… Tabii bunların hepsi birer iddiaydı.

Boşanma sonrası görüntülenen Mert Aydın, Merve Boluğur ile ilgili sorulara verdiği cevapla şaşkınlık yarattı…

“Gereksiz insan, konuşmaya hiç gerek yok. Unutmaya çalışıyorum” diyen Mert Aydın’ın çıkışına Merve Boluğur ne cevap verecek bakalım…

Ne düşünüyorsun?

Yazar Arda Erel, Mabel Matiz’in ardından GQ ile yaşadığı olayı anlattı: LGBT haklarını anmamam istendi

MasterChef Türkiye yarışmacısı Metin Yavuz’un nişanlısı, pozlarıyla adından söz ettirdi