içinde

Dilan Çiçek Deniz ve İrlandalı Yönetmen Sevgilisi Thor’un Kavgası Ayrılıkla Sonuçlandı

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, bir süredir beraber olduğu İzlandalı yönetmen sevgilisi Thor Saevarsson’dan geçtiğimiz yıl evlilik teklifi almıştı hatırlarsınız ki. Aşklarına dolu dizgin devam eden ünlü çiftin geçtiğimiz gün şiddetli bir kavga yaşayarak ay…

Nazar Değdi! Dilan Çiçek Deniz ve İrlandalı Yönetmen Sevgilisi Thor’un Kavgası Ayrılıkla Sonuçlandı

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, bir süredir beraber olduğu İzlandalı yönetmen sevgilisi Thor Saevarsson’dan geçtiğimiz yıl evlilik teklifi almıştı hatırlarsınız ki. Aşklarına dolu dizgin devam eden ünlü çiftin geçtiğimiz gün şiddetli bir kavga yaşayarak ayrıldıkları iddia edildi. Gelin tüm detaylara birlikte bakalım… 👇

Başarılı oyuncu Dilan Çiçek Deniz ve İzlandalı yönetmen sevgilisi Thor Saevarsson sık sık romantik pozlarıyla gündeme geliyor biliyorsunuz ki.


Hatta geçtiğimiz yıl sevgilisi Thor’dan boğaz köprüsünde evlilik teklifi alan Deniz, teklifi kabul ederek evliliğe ilk adımını atmış oldu.


Aşklarına dolu dizgin devam eden ve evlilik hazırlığı yapan ünlü çiftten bu kez hayranlarını üzen bir haber geldi.


İddiaya göre geçtiğimiz gün bir mekanda arkadaşlarıyla birlikte eğlenen çift mutluluk pozları verirken gecenin sonu ayrılıkla bitti.


Hatta ilk mekan çıkışında Thor, sevgilisi Deniz’e bir demet gül almış ve sonrasında çift başka bir mekana geçmişti.


Bir sonraki mekanda görgü tanıklarının ifadelerine göre çiftin şiddetli kavga ettiği ve Dilan Çiçek Deniz’in kül tablasını yere fırlattığı öğrenildi.


Kavganın ardından ayrıldıkları iddia edilen çiftin kavga nedeni ise İzlandalı yönetmenin kıskançlık krizleri olduğu öğrenildi. Yaşananların ardından Dilan Çiçek Deniz’in dayanamayarak nişan attığı iddia edildi.


Umarız bu iddialar doğru değildir. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Ne düşünüyorsun?

Genler Rusya’dan Geliyormuş: Genç Yıldız Alina Boz’un Annesini Görenler Gözlerine İnanamadı!

Siyah kuğu Wilma! Dantelli mini elbisesi ve şemsiyesiyle göz kamaştırdı