içinde , ,

Bu da Ne?Bu da Ne? Sesli GüldümSesli Güldüm

Cinsiyet Geçiş Operasyonundan Sonra Mesaj İfşalarıyla Tanınan Beren Güney’in Son Haline İnanamayacaksınız

Sosyal medya fenomenleri kendileriyle ilgili gündem yaratmak konusunda oldukça başarılı. Daha önce cinsiyet geçiş operasyonuyla gündeme gelen ve sporcuların mesajlarını ifşa eden Beren Güney, bu sefer bambaşka bir değişimle gündemde. Beren Güney …

Cinsiyet Geçiş Operasyonundan Sonra Mesaj İfşalarıyla Tanınan Beren Güney’in Son Haline İnanamayacaksınız

Sosyal medya fenomenleri kendileriyle ilgili gündem yaratmak konusunda oldukça başarılı. Daha önce cinsiyet geçiş operasyonuyla gündeme gelen ve sporcuların mesajlarını ifşa eden Beren Güney, bu sefer bambaşka bir değişimle gündemde.

Beren Güney, uzun süredir Instagram’da varlığı sürdüren fenomenlerden bir tanesi. Onun bu kadar gündeme gelmesinin ise birkaç sebebi var.

Hepsinden önce cinsiyet geçiş ameliyatı ile bambaşka birisi olması onun konuşulması için yeter aslında ama onunla ilgili detaylar bu kadarla bitmiyor.

Geçtiğimiz yıllarda çeşitli sporcuların mesajlarını ifşa eden fenomen, bir anda magazin dünyasını alt üst etmişti.

Geçiş operasyonuyla birlikte yaklaşık 30 operasyon geçirdiğini ve o dönem toplam 500 bin TL harcadığını da yine kendi açıklamalarından biliyoruz.

Peki neler mi yaptırmıştı? Hemen anlatalım: Cinsiyet operasyonu dışında ses değiştirme ameliyatı, silikon meme implantı…

Cinsiyet değiştiren ve bir dizi operasyonlar geçirip bunlara 500 bin TL harcayan Güney’in değişimi herkesi şaşkına çevirdi. İlk önce testislerini aldıran daha sonra da ses değiştirme ameliyatı, ardından göğüs ve cinsiyet değiştirme operasyonu geçiren Beren Güney, tam

7 kere burun, 5 kere meme ameliyatı, 2 kere dudak kaldırma, elmacık kemiği ve çene ucu törpületme, yüz ve göz çektirme, 5 kere bacak doldurma, popo büyütme ve 5 kere de topuk protezi operasyonlarını geçirdiğini itiraf etmişti.

Fakat aradan geçen kısa bir süre sonra bu ameliyatların birçoğunu sıfırladı hatta sıfır bedene kadar indi. Neredeyse tüm protezleri, dolguları vücudundan çıkarttı. Bu son haliyle de ünlü marka Calvin Klein’e de modellik yaptı.

Değişimiyle ilgili kendisini eleştiren bir takipçisine de şu yanıtı verdi:

‘Ben özünde zayıf olan biriydima ama siz beni ilk başta farklı tanıdınız o yüzden hak veriyorum. BBL dönemi enfeksiyon kaptığım için 1 yıl boyunca bunun tedavisini gördüm ve ölümden döndüm. Dolgu ve implantlardan arındiıktan sonra kendimi olduğum gibi kabul edip sevmeye çalışıyorum. Evet şimdi zayıfım ve zayıf olan kadınları beğeniyorum neden yanlış yaptığımı anlayamadım?’

Bu üç kişinin aynı insan olduğuna yemin edebiliriz ama ispatlayamayız…

Ne düşünüyorsun?

Gençlik Yıllarından Fotoğraflarını Paylaşan Ünlü İsimleri Görenler Tanıyamadı

Ünlü Oyuncu Can Yaman İzdihamlara Neden Olduğu İtalya’da Yaptığı Bağış ile Ülke Çapında Gönülleri Fethetti