içinde

Çiçeği Burnunda Baba Barış Arduç ve Kızı Jan Arya’nın Baba-Kız Pozu Yüzünüzü Gülümsetecek

Gupse Özay ile 2020 yılında hayatını birleştiren Barış Arduç, geçtiğimiz Eylül ayında baba olma duygusuyla tanışmıştı.

Çiçeği Burnunda Baba Barış Arduç ve Kızı Jan Arya’nın Baba-Kız Pozu Yüzünüzü Gülümsetecek

Gupse Özay ile 2020 yılında hayatını birleştiren Barış Arduç, geçtiğimiz Eylül ayında baba olma duygusuyla tanışmıştı. Ekranların sevilen yüzülerinden olan Arduç sosyal medya paylaşımıyla gündem oldu. Yaklaşım 3 ay önce kızları Jan Asya’yı kucağına alan Barış Arduç’tan içleri ısıtan bir paylaşım geldi.

Gelin detaylara bakalım…

Eminiz ki aranızda Barış Arduç’u tanımayan kalmamıştır. Özellikle son dönemlerin en dikkat çeken isimlerinden olan Arduç rol aldığı yapımları ön plana taşıyan oyunculardan biri.


Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Ömer karakteriyle izleyenlerden tam not alan Arduç, Kuzgun dizisiyle de ilgi görmüştü.


Şu sıralar TRT 1 ekranlarında yayınlanan Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde başrol oyuncu olan karizmatik oyuncunun performansı reytingleri de etkiliyor.


Barış Arduç gönlünü ‘Deliha’ filminin setinde tanıştığı Gupse Özay’a kaptırmıştı. İki sevilen oyuncunun set arkadaşlığı kısa sürede askerine dönüşmüştü.


Arduç ve Özay çifti, 6 yıllık birlikteliklerinin ardından 29 Temmuz 2020 tarihinde Çeşme’de sade bir nikah töreniyle birleştirmişlerdi.


9 Eylül 2022 tarihinde dünyaya gelen Jan Asya, Barış Arduç ve Gupse Özay’a anne-baba olma duygusunu yaşatmıştı.


Geçtiğimiz haftalarda eşi Gupse Özay ile birlikte koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Arduç, iyileşmesinin ardından kızıyla yürüyüşe çıktı.


Arduç’un Instagram’dan ”🧿😊❤️” notuyla paylaştığı bu kare 520 binden fazla beğeni alırken yorum yağmuruna da tutuldu.


👇


👇


👇


👇


👇


👇


👇


👇


👇


👇

Ne düşünüyorsun?

Meğer Milli Sporcuymuş! Yakışıklı Oyuncu Şükrü Özyıldız’ın Sevgilisi Bakın Kimmiş?

Özge Borak paylaşımıyla büyüledi