içinde

Ahbap Başkanı Haluk Levent’in Deprem Bölgesine Gittikten Sonraki Paylaşımı Yürekleri Dağladı

Kahramanmaraş merkezli 10 ilde ve Suriye gibi komşu ülkelerde de etkili olarak can kayıplara neden olan depremin ardından enkaz arama kurtarma çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Bölgeye tüm dünyadan yardımlar yola çıkarken, yurt içinde tüm ekipler …

Ahbap Başkanı Haluk Levent’in Deprem Bölgesine Gittikten Sonraki Paylaşımı Yürekleri Dağladı

Kahramanmaraş merkezli 10 ilde ve Suriye gibi komşu ülkelerde de etkili olarak can kayıplara neden olan depremin ardından enkaz arama kurtarma çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Bölgeye tüm dünyadan yardımlar yola çıkarken, yurt içinde tüm ekipler seferber oldu. Ahbap Derneği  Başkanı Haluk Levent bölgedeki ilk gözlemlerini aktarınca yürekleri dağladı.

Türkiye güne bir felaketle uyandı. Kahramanmaraş merkezli 7,4 büyüklüğündeki deprem birçok ilde etkili olarak geniş bir alanda büyük bir yıkıma yol açtı.

Sabaha karşı meydana gelen deprem, uykuda yakaladı. Hasarın boyutları yavaş yavaş ortaya çıkarken, yardım, arama kurtarma çalışmaları da bölgeye akın etmeye başladı.

Ahbap Derneği başkanı ünlü şarkıcı Haluk Levent de yardımlarla ilgili uyarılarda bulundu.

Bölgeye gittikten sonraki paylaşım ise üzdü. Levent, “Bu kadar afet gördüm bugünkü kadar felaketini yaşamadım” derken, “Herkes arıyor, Herkesin enkaz altında akrabası kardeşi var” ifadeleri gözlerin dolmasına neden oldu.

Ne düşünüyorsun?

Oyuncu Melisa Aslı Pamuk’tan yardım çağrısı: Anneannem ve teyzem binada mahsur kaldı

Sosyal medya fenomeni Taha Duymaz, Hatay’da meydana gelen deprem ailesiyle birlikte enkaz altında kaldı