içinde

Adı Setteki Biriyle Yasak Aşk Skandalına Karışan Deniz Baysal, Bir Kullanıcının Yorumuna Fena Çıkıştı

Birsen Altuntaş’ın geçtiğimiz gün ortaya attığı, evli başrol kadın oyuncu ile evli bir yönetmenin dizi çekimlerinde yakınlaştığını iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü.  Çok geçmeden, ortaya atılan yasak aşk iddiasının Teşkilat dizisinin başrol …

Adı Setteki Biriyle Yasak Aşk Skandalına Karışan Deniz Baysal, Bir Kullanıcının Yorumuna Fena Çıkıştı

Birsen Altuntaş’ın geçtiğimiz gün ortaya attığı, evli başrol kadın oyuncu ile evli bir yönetmenin dizi çekimlerinde yakınlaştığını iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. 

Çok geçmeden, ortaya atılan yasak aşk iddiasının Teşkilat dizisinin başrol oyuncusu Deniz Baysal olduğu öne sürülmüştü. Baysal, bu iddialardan sonra, bir kullanıcının ‘Deniz Baysal, yönetmen Burak Arlıer’ yorumuna fena patladı. Gelin detaylara hep birlikte bakalım…

Gazeteci Birsen Altuntaş, evli başrol kadın oyuncu ile evli bir yönetmenin dizi çekimlerinde yakınlaştığını iddia etmişti. Ancak, herhangi bir isim vermeyen Altuntaş’ın iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Kısa süre sonra ise, ortaya atılan yasak aşk iddiasının Teşkilat dizisinin başrol oyuncusu Deniz Baysal olduğu öne sürülmüştü.

Adı yasak aşk skandalına karışan 31 yaşındaki Deniz Baysal, 2019 yılında şarkıcı Barış Yurtçu ile nikah masasına oturmuştu.

Bu iddialardan sonra Baysal, bir kullanıcının “Deniz Baysal, yönetmen Burak Arlıer” yorumuna fena patladı.

Deniz Baysal kullanıcıya, “Siz neye dayanarak bize bu iftirayı atabiliyorsunuz peki? Kadın isim vermeden haber yapıyor, siz de burada cadı avına mı çıkıyorsunuz hanımefendi?” cevabını vererek sert çıktı.

👇

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Buyrun yorumlara!

Ne düşünüyorsun?

Mert Yazıcıoğlu evde yarı çıplak poz verdi, takipçileri aynı soruyu sordu: Burası Dilan Çiçek Deniz’i evi değil mi?

Gökhan Çıra, vücuduna hem kızının hem de sevgilisinin dövmesini yaptırdı