içinde

Acun Ilıcalı’nın Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın Hamile Olduğu İddia Edildi!

Bülent Cankurt’un haberine göre Acun Ilıcalı sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’dan bir bebek bekliyor. Dört kız çocuğu ve bir kız torunu bulunan ünlü televizyon sunucusunun beşinci çocuğunun cinsiyetinin ise şimdiden belli olduğu iddia ediliyor …

Acun Ilıcalı’nın Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın Hamile Olduğu İddia Edildi!

Bülent Cankurt’un haberine göre Acun Ilıcalı sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’dan bir bebek bekliyor. Dört kız çocuğu ve bir kız torunu bulunan ünlü televizyon sunucusunun beşinci çocuğunun cinsiyetinin ise şimdiden belli olduğu iddia ediliyor. Ayrıntılara gelin beraber bakalım.

Acun Ilıcalı eski eşi Şeyma Subaşı’dan boşandıktan sonra hemşire Ayça Çağla Altunkaya ile anılmaya başlandı.

Acun Ilıcalı’nın sevgilisi ile görüntülenmesinin ardından ise Ayça Çağla Altunkaya’nın Şeyma Subaşı ile benzerliği çok konuşuldu.

Kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’ya olan aşkını her fırsatta dile getiren Acun Ilıcalı’nın şimdi 2.5 yıldır beraber olduğu sevgilisi ile bir bebek beklediği iddia edildi.

Acun Ilıcalı’nın Seda Başbuğ ile yaptığı evlilikten Banu Ilıcalı, Zeynep Ilıcalı ile yaptığı evlilikten Leyla ve Yasemin, Şeyma Subaşı ile yaptığı evlilikten ise Melisa dünyaya geldi.

Üç evlilikten dört kız çocuğu olan 53 yaşındaki Acun Ilıcalı’nın en büyük kızı Banu Ilıcalı Ceyhun’dan da bir kız torunu var.

Bugünkü köşe yazısında da Sabah’tan Bülent Cankurt Ayça Çağla Altunkaya’nın hamile olduğunu ve Acun Ilıcalı’nın 5. çocuğunun erkek olacağını yazdı.

İlk kez erkek babası olacağı iddia edilen Acun Ilıcalı’dan ve sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’dan ise henüz bir açıklama gelmedi.

Ne düşünüyorsun?

Aile dizisine damga vuran sahne! Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya karşılıklı göbek attı

Sefo’nun Aşk Yaşadığı Ünlü Oyuncu Karşısında Ufak Çaplı Bir Şok Yaşayacaksınız!