in

5 Yıla Aşkın Süredir Sevgili Olan Meriç Aral ve Serkan Keskin’den Mutlu Haber: Evleniyorlar!

Leyla İle Mecnun dizisinin İsmail abisi Serdar Keskin ve oyuncu Meriç Aral, son zamanların en beğenilen çiftlerinden. Uzun süredir birlikte olan çift, sık sık sosyal medya hesaplarından fotoğraf paylaşıyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre Meriç Aral …

5 Yıla Aşkın Süredir Sevgili Olan Meriç Aral ve Serkan Keskin’den Mutlu Haber: Evleniyorlar!

Leyla İle Mecnun dizisinin İsmail abisi Serdar Keskin ve oyuncu Meriç Aral, son zamanların en beğenilen çiftlerinden. Uzun süredir birlikte olan çift, sık sık sosyal medya hesaplarından fotoğraf paylaşıyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre Meriç Aral ve Serdar Keskin ikilisi evlenme kararı aldı. Sevilen çiftin, yakın zamanda nikah masasına oturacağı iddia edildi.

Kaynak: https://www.birsenaltuntas.com/magazi…

Leyla İle Mecnun dizisinin İsmail abisi Serkan Keskin ve oyuncu sevgilisi Meriç Aral, son zamanların en beğenilen çiftlerinden.

Ekranların sevilen yüzlerinden olan ve kariyerleri boyunca pek çok yapımda rol alan oyuncu çift, 2018 yılından beri dolu dizgin aşk yaşıyor.

Herkesin birbirine çok yakıştırdığı Serkan Keskin ve Meriç Aral ikilisi, sosyal medyadan birlikte çekildikleri fotoğrafları da sık sık paylaşıyor.

Gözlerden uzak bir şekilde 5 yıla aşkın bir süredir birlikte olan çiftle ilgili bomba bir haber çıktı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre çift, geçtiğimiz haftalarda ailelerini tanıştırarak evlilik yolunda ilk adımı attı.

Yaz aylarında nikah masasına oturacağı öğrenilen çift, düğün hazırlıklarına ise şimdiden başladı. Oyuncu ikili, düğünlerini Temmuz ayında İstanbul’da yapmak istiyor.

What do you think?

Eski Survivor yarışmacısı Yiğit Dikmen, Kızılcık Şerbeti dizisine dahil oluyor

100 Milyon Sterlin Harcadılar! Kral III. Charles’ın Dillere Destan Taç Giyme Törenine Ait Şaşırtıcı Detaylar