in

5 Mayıs’ta Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…👇 1. Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, açıklamalarıyla sık sık …

5 Mayıs’ta Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…👇

1. Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen isimlerden biri. Geçtiğimiz haftalarda İzmir Narlıdere ilçesinde bulunan Folkart sitesinde büyük bir yangın çıkmış ve bu sitede sanatçının da evi olduğu öğrenilmişti. Yangından sonra açıklama yapan İbrahim Tatlıses, şimdi de hakkında çıkar haberlere sinirlendi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan sanatçı ”Tatlıses’e arkadaşı sahip çıktı” şeklindeki haberlere ateş püskürdü!

2. Son dönemlerde Aile dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya’yla olan uyumu ile dillerden düşmüyordu. Bu uyum, öylesine güçlüydü ki akıllara her defasında Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer geliyordu. Hatta ikilinin evliliklerinde kriz çıktığı iddiaları da magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Şimdi ise bu iddiaların ardından Başak Dizer, yaptığı sosyal medya paylaşımıyla eşine ilan-ı aşk etti!

3. Instagram fenomenlerinin iyi para kazandığını artık hepimiz biliyoruz. Selin Ciğerci, bu fenomenler arasında marka isimlerden bir tanesi. Peki onun 15 saniye için aldığı reklam ücretini biliyor muydunuz?

4. 2008 yılından beri Müge Anlı ile Tatlı Sert programının ünlü Psikiyatristi Arif Verimli geçtiğimiz yıl program esnasında yaşanan tartışmadan ötürü sinirlerine hakim olamayıp programı terk etmişti. O günden bu yana inzivaya çekilen Arif Verimli sosyal medyada her paylaşımıyla gündem olmaya devam ediyor. Hıdrellez’in gelmesiyle beraber takipçilerine tavsiyelerde bulunan profesörün paylaşımı dikkat çekti!

5. Seçime sayılı günler kala, birçok ünlü isim süreçle ilgili paylaşımlar yapıyor, bazılarıysa tarafını belli ediyor. Tarafını belli eden ve sevenlerine seslenen ünlüler konvoyuna birkaç saat önce kuzeyin oğlu Volkan Konak da katıldı ve gençlere seslendi!

6. Ülkemizin en değerli sanatçılarından biri olan Tarkan yaptığı her paylaşımla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 14 Mayıs’ta yapılacak olan 2023 genel seçimleri öncesinde yeni bir video yayınladı. Sosyal medya hesabından geçtiğimiz yıl İzmir’de verdiği inanılmaz konserdeki konuşmasından bir kesin paylaşan Megastar’ın gönderisi adeta coşku yarattı!

7. Geçtiğimiz günlerde dünyaca ünlü besteci ve piyanist Fazıl Say, Cumhuriyetimizin yüzüncü yılı anısına bestelediği 100. Yıl Marşı’nı paylaşmış, sosyal medyadan gelen olumsuz tepkilere karşı upuzun ve sert bir cevap vermişti. Son zamanlarda gündeme dair yaptığı yorumlarla çok konuşulan Fazıl Say, bugün de Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye seslendiği bir paylaşım yaptı!

8. 6 gün önce Survivor’dan elenen isim Halil İbrahim Göker, az önce market fiyatlarıyla ilgili bir paylaşımda bulundu. Yaptığı paylaşım yoğun ilgi gördü ve ortaya birbirinden komik yorumlar çıktı!

What do you think?

Arzum Onan-Mehmet Aslantuğ Çiftinin 27 Yıllık Evliliği Bitiyor mu? Boşanmanın Nedeni Ortaya Çıktı

Eski Survivor yarışmacısı Yiğit Dikmen, Kızılcık Şerbeti dizisine dahil oluyor