in

Artık Sona Gelindi: Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un Boşanma Tarihi Belli Oldu

Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç ve ünlü oyuncu Demet Özdemir çifti, geçtiğimiz yıl Ağustos ayında dünya evine girmişlerdi. Fakat çalkantılı ilişkileriyle bir türlü magazin gündeminden eksik olmamışlardı. Nisan ayında ise Oğuzhan Koç’un film galasına …

Artık Sona Gelindi: Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un Boşanma Tarihi Belli Oldu

Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç ve ünlü oyuncu Demet Özdemir çifti, geçtiğimiz yıl Ağustos ayında dünya evine girmişlerdi. Fakat çalkantılı ilişkileriyle bir türlü magazin gündeminden eksik olmamışlardı. Nisan ayında ise Oğuzhan Koç’un film galasına katılmayan Demet Özdemir merak konusu olmuş ve çift, ertesi gün anlaşmalı boşanacaklarını açıklamıştı. Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un boşanma davalarının tarihi ise netleşti.

İşte detaylar…

Nisan ayında boşanacaklarını doğrulayan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un boşanma tarihi belli oldu.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un ilişkisi uzun süredir magazin gündeminden eksik olmuyor. Son olarak Nisan ayının başlarında anlaşmalı boşanacaklarını doğrulayan çiftin boşanma detayları da belli oldu.

Özdemir ve Koç ikilisinin boşanma davasının 8 Mayıs 2023 Pazartesi günü Büyükada Adalar Adliyesi’nde görüleceği öğrenildi.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç ilişkisi 2021 yılında başlamış ve Türkiye’nin gündemine gelmişti.

Sevgililik döneminde de çalkantılı bir ilişkileri olan ikili magazin gündeminden hiç eksik olmuyordu. Kimi zaman ayrıldıklarının kimi zaman ise barıştıklarının haberini alıyorduk.

Ardından Oğuzhan Koç’un 2022 Şubat ayında ettiği evlilik teklifinin ardından ilişkileri de bir adım öteye taşınmıştı.

Haziran ayında ise çiftin nişan haberini almıştık. Yaz aylarının sonunda da düğün haberini beklemeye başlamıştık.

Çift, 26 Ağustos tarihinde nikah masasına oturdu ve yine çok konuşulacak bir düğüne imza attılar. Düğünden sonra ise ilişkinin gidişatına dair birçok dedikodu ortaya atılmaya başlamıştı.

8 aydır birlikte olan çift hakkında zaman zaman ayrılık haberleri çıkmıştı. Özdemir ve Koç ikilisi ise bu haberleri yalanlamıştı.

Nisan ayı başlarında düzenlenen Oğuzhan Koç’un film galasına Demet Özdemir’in katılım göstermemesiyle birlikte yeni bir dedikodu daha ortaya atılmıştı.

Film galasından önce de süregelen bazı ayrılık iddiaları vardı. Bu iddialara henüz bir yanıt gelmemişti. Demet Özdemir daha sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda boşanacaklarını doğrulamıştı. 

Özdemir, paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı:

‘Evliliğimizi bir süredir yürütemediğimizi görüp sona erdirme kararı aldığımız doğrudur. Karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde aldığımız bu kararın ailelerimizi ve büyüklerimizi de etkileyeceğini biliyor; onları üzmeden bu süreci en hassas şekilde yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz. Siz basın mensubu arkadaşlarımızın da bu sürece aynı hassasiyetle yaklaşmasını önemle rica ediyoruz.’

What do you think?

Yargılandığı Davada 10 Ay Hapis Cezası Alan Gülşen’den Konuya Dair İlk Açıklama Geldi!

Estetikle bambaşka biri olan Songül Karlı, son haliyle Hadise’ye benzetildi